Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-20 év korkülönbség az sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 év korkülönbség az sok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
hát így leírva igen,de ha együtt jól érzik magukat,akkor nem az :)
2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

attól függ mennyi idős a lány.ha 20 egy 40 es pasi sok.

de ha 30éves a nő,akkor van olyan értelmi szinten hogy egy 50 évessel jó kapcsolatot tud kialakitani.

2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Alapvetően szerintem sok, de biztosan egyénfüggő, ki hogyan fogja fel és éli meg.

Én nem tudnám elképzelni magam egy nálam 2 évvel idősebb férfi oldalán.

Apukám 24 évvel idősebb nálam...

2011. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Alkalmi dugópartnernél max a környezet rosszalló pillantásai okozhatnak gondot, egyébként nem gond -ha csak szexre kelletek egymásnak-. Normális kapcsolat sosem lesz belőle, mert egy 40-45 éves pasi már nem biztos, hogy nekiáll neked gyereket gyártani 5 év múlva. Pláne úgy, hogy agyilag is már nagyon más világ vagytok.

Gondolom nem lövök nagyon mellé, ha egy fiatal (max 21 éves) lánynak gondollak... Ebben a korosztályban jön elő a "nekem csak az érett pasik jönnek be" életérzés.

Egy 40 éves férfi meg miért is ne használjon ki egy ilyen jó és könnyű lehetőséget? :)

2011. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerzésnek jó, sok kellemes percet tölthettek együtt, de hosszú távra nekem nem jött be. én többet akartam ő neki elég volt a elvagyunk, összebújunk, néha elmegyünk valahová kapcsolat. köztünk 20 év volt, de emiatt léptem ki belőle mert én már komolyabbat szerettem volna. ilyen téren, hosszútávra szerintem sok, de amúgy ha jól elvagytok, megértitek egymást akkor nem. 22L
2011. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok. Gondold el, amikor te még mozgékony ötvenéves vagy, lesz melletted mondjuk egy ágyhoz között hetvenéves. Vagy fordítva. Nem jó ez.
2011. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Sok. De, ha az ember szerelmes, akkor nehéz józan ésszel gondolkozni.
2011. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem sok hanem RENGETEG!

És szerintem még csak tapasztalat szerzésnek sem jó,mert ekkora korkülönbségnél teljesen mások az igények,a gondolkozás,a legutóbbi kapcsolatok,mind a két fél mást akar.Szerintem rövidtávon oké,de hosszútávon nem lehet egy ilyen kapcsolat boldog.

2011. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

én írtam hogy tapasztalatszerzésnek jó...

nekem voltak szép dolgok is a kapcsolatban kicsit érettebb lettem tőle úgy érzem. hosszútávra valóban nem jó én is írtam. mások az igények. egy ilyen idős ember már nyugodtabb, megvan a saját kis bejáratott élete és én azt vettem észre nehezen mozdul el a szokásoktól. persze lehet csak én fogtam ki egy ilyet

2011. dec. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!