Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? 17éves 182cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 17éves 182cm 72kgs vékonyabb kicsit szálkás fiu vagyok még szűz-. - viszont ha csajt rávennék h ba@on velem akkor azt h csináljam? Mert öszintén megvalva nem nagy a far@kam.

Figyelt kérdés

kicsit félek a lányokkal beszélni nehezemre esik pedig szerintük helyes vagyok

pár percnél többet nem tudok velük beszélni mert nemtudok semmi izgalmasat mondani.. magamnak valo vagyok ://

a sexre visszatérve kisebb faro@kkal mien technikákat ajánlatok?? meg gumit.


2011. dec. 22. 23:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
pfff az kemény de ez nem fáj nektek fiuknak
2011. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

a téglás ötlet nem hülyeség. Csodát ne várj tőle, de 1-2 centi is rengeteget számit

a dumáláshoz - ne a barát barátnőkkel beszélgess hanem vadidegenekkel. Mittomén kérjél útbaigazitást valami csinos csajtól, vagy kérdezd meg a buszmegállóban hogy mikor jön a következő busz...

A lényeg hogy először még csak úgy a semmiről dumálj ismeretlen csajokkal, tehát ne is akard megdugni őket, vagy randizni hivni, a lényeg hogy csak beszélj

2011. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!