Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kigyúrt testtel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kigyúrt testtel nagyobb esélyem lenne a lányoknál? 22/F

Figyelt kérdés

Régóta próbálkozom már lányoknál, de valamiért egy lány sem szeretett még viszont engem, igazából észre sem vettek, vagy csak én nem láttam a jeleiket, de már nagyon el vagyok keseredve, hogy senki sem szeret, pedig én már nagyon sok lányt tudtam volna szeretni.


Nagyon fáj, hogy senki sem viszonozza az érzéseimet és mindig egyedül vagyok, pedig már nagyon szeretnék egy normális barátnőt.


Úgy döntöttem kigyúrom magam annyira, amennyire csak tudom minél rövidebb idő alatt, hátha történik valami csoda és végre engem is észrevesznek a lányok és szeretni fognak.


Miért nem kellek nektek lányok? :(


2011. dec. 25. 18:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20:06 Szal lényegében te is elsősorban a külsődön változtattál. Szerencsés vagy, h viszonylag egyszerűen tudtál előnyös külsőt varázsolni magadnak. Én csak annyit tudok elérni, h nem lesznek rosszul az emberek, ha meglátnak.
2011. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos volt az ismeretlen helyzetek kipróbálása, a szocializáción keresztül történő önbizalomépítés is. A külsőmet csak minimumszintre hoztam fel, a többit a személyiség teszi. Illetve olyan lányokat érdemes becélozni, akivel kompatibilisek vagytok agyban (hiába dögös, ha földbuta, akkor hagyd. Keresd az okos bombázókat! :D ).
2011. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%
Nálam is alap, h egy lány legyen intelligens. Ha olyan buta, h még beszélgetni se tudok vele, azzal nem nagyon lehet mit kezdeni. Kár, h az okos lányok is mind a külsőre mennek.
2011. dec. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 mus musculus ***** válasza:
Milyen jogon várod el mástól a magas intelligenciát, ha te magad hülye vagy? (Csak azért bátorkodtam feltenni a kérdést, mert olybá tűnik, még most sem jutott el a szürkeállományig a baromi egyszerű képlet.)
2011. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
47%
Nemsokára diplomázok, és nem büfé-ruhatár szakon, ennyit arról, h hülye vagyok. Te meg felszínes vagy, ha pár hozzászólás alapján hülyének nyilvánítasz.
2011. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 mus musculus ***** válasza:
Nem diplomamennyiségben mérik az intelligenciát, mivel manapság bárki hozzájuthat akárhányhoz megfelelő protekcióval (meg egyébként sem, hiszen tanulásra kapod őket, ami egyenlő a szelektálódó seggeléssel, tehát az alapfelfogásodon nem segít). Az a pár hozzászólás pedig igencsak sok dologra engedhet következtetni, de ha felszínesnek tartasz, szíved joga (a te logikád szerint te is felszínes vagy, hisz hozzám hasonlóan néhány válaszból szűrted le a dolgot).
2011. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó jó tanácsom: találj mást is a nőkön kívül, ami örömet okoz! Hobbi, társaság, események, stb. Ha depis vagy, nem kellesz senkinek (tapasztalat). Legalább kifelé próbálj elégedettséget/boldogságot sugározni, és sokkal több sikered lesz!
2011. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
52%
jól teszed, gyúrd ki magad, és nem árt ha Deák Ferenc csalafintán kikacsint a pénztárcádból!
2011. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
74%

hogy milyen mértékben növeli az esélyeidet az sok mindentől függ, de azt 100%-nak veheted, hogy egy sportos-izmos-férfias testalkat az előnyt jelent a nőknél.

arról viszont tegyél le, hogy iszonyatosan kigyúrod magad, mert ilyen mentalitással nem fog sikerülni!

az nem úgy megy, hogy 1-2 hónap alatt felugrik rád 20kg izom! fél év edzés is meg fog látszódni, de egy jó test az 2-3-4 év kemény munkája.

2011. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!