Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék tökéletes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék tökéletes a fiúk számára? Mi az, amit szeretnek egy lányban/lányon? 15/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 04:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézzél ki nagyon jól, és legyen jó nagy melled.
2011. dec. 26. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legyél olyan, mint az a lány, aki 2 órája dobott engem.
2011. dec. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

legyen sportos feszes teste,nem egy fész függő lusta és legyen szerető családja a jó példa miatt.

a veszekedős,elvált szülők gyerekeivel gond van,meg többségében labilisak is.

2011. dec. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, legtobb fiunal az elso benyomas, a szepseged szamit folleg, de nallam az is hogy ne legyel olyan hulye mint a segg, tehat ez alatt azt is ertem ne ilyen 8.jara bukott legyel, sot en jobban szeretem a kifejezetten okos lanyokat. Meg itt irnak olyanokat hogy nagy legyen a melled :D. Nem feltetlenul kell nagynak lennie, en peldaul kifejezetten szeretem a kisebb mellu lanyokat is. Amugy a legtobben azt szeretjuk ha minel tobb latszik a noiessegedbol (melled, feneked :D). Mondjuk nallam az arc fontosabb :D de ez szerintem csak ram igaz.
2011. dec. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Vagyok

Igen meg az: azokkal a csajokkal szoba se allok, aki nagy facebook kocka, vagy valami elkenyeztetett nyominger. Waaaah, dd utalom oket. Facebook, meg csak ott tudnak beszelni veled.

Jelenlegi baratnomnek nincs is facebookja, nem msnen beszelunk, hanem inkabb az egesz delutant egyutt toltjuk es negyed orakon at folyamatosan csokolozunk :P

2011. dec. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj tökéletes lenni úgy sem lehetsz az, nincs olyan tökéletes
2011. dec. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ne legyèl ribi, èn nem szeretem az olyan lányokatbakik könnyen odaadjàk magukat!
2011. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Add magad, ne akarj senki kedvében járni! Azt szeretik a fiúk (én legalábbis biztosan) ha egy csaj természetes, magát adja! Most mondhatnám, hogy szeretem ha egy csaj vékony, törékeny, kecses, ha Te nem vagy olyan típus, teljesen mindegy, fizikailag lehetetlen megvalósítani! Belsőleg szeretjük a humoros, romantikus, de mégis kicsit vad csajokat.
2011. dec. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, a fiúkkal való beszélgetést fejlezgesd és próbálj odafigyelni arra, amit mondanak. Nem jó igazából semelyik nemnél, ha félvállról veszik a nekik célzott beszédet. Arra is érdemes odafigyelni, hogy ne menj egy srác idegeire, de ha odafigyelsz, ezt hamar észre fogod venni, ilyenkor jó ha magára hagyod az illetőt, elvégre "holnap is van nap"
2011. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!