Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki tudja a kovetkezo torténete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudja a kovetkezo torténetet megcáfolni? Elsosorban lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés

Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak..


A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:

- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.

- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak

- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a

következő szintre.

- Előző emeletre visszamenni nem lehet


Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres

magának.


Az első emelet ajtaján a következő felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak

van munkája" A nő úgy dönt, hogy megnézi a következo emeletet.


A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és

szeretik a gyerekeket." A nő továbbmegy.


A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a

gyerekeket és félelmetesen jóképűek" Wow, gondolja a nő, és

továbbmegy.


negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a

gyerekeket, félelmetesen jóképuek és segítenek a házimunkában"

Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami

ara készteti hogy továbbmenjen.


Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a

gyerekeket, félelmetesen jóképüek, segítenek a házimunkában és

romantikusak!" Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban

megtorpan

és felmegy a hatodikra.


Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten

nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nok

sosem

elégedettek. Köszönjük a látogatást.


Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak

kereshetnek maguknak asszonyt.


Az első emeleten vannak a nők akik

szeretik a szexet.


A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük

indoként elmegy sörözni a cimbikkel.


A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...


2011. dec. 26. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Mármint, hogy a férfiaknak csak a szex és a haverok számít, a nők meg ennél többre vágynak?:)
2011. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nos én férfi vagyok, és már nem mennék be, ha lenne ilyen üzlet, de én bizony tovább mentem volna.
2011. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így is meg lehet fogalmazni azt hogy azt várják el hogy szórakoztasd véddmegőket szeresdőket legyélkemény legyélvicces,ő meg általában csak szép és van.

Aki több olyan lányt is ismer aki nem ezt csinálja az szerencsés:)

2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dejóóóóó :D hát igrn,hogy a nők kiváncsiságát sosem lehet kielégíteni :D a férfiak viszont nem kiváncsiak annyi mindenre,ők beérik átlago dolgokkal is :D átlagos szűkségleteket kielégítve :)
2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy a nok nincsennek semmivel megelégedve,semmi sem jó nekik,soha nem tudják mit akarnak
2011. dec. 26. 23:54
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hol itt a hiba. Ha azt írja, hogy minden emelettel feljebb jobb pasik vannak, akkor ki akarna az első emeletről pasit? Ez nem arról szól, hogy semmi sem elég. Ha van jobb, akkor mért ne? Egyébként a pasik is simán tovább mennének, ha nem csak egy szex partnerre vágynak.

Szerintem minden emberben benn van, hogy a legjobbra vágyik. És szerintem hülyeség, hogy a pasiknak alig van igényük egy csajjal szemben. Mert ha egy pasi normális tartós komoly kapcsolatot akar, akkor nem csak a szexre megy egy lánynál. Bár lehet hogy vannak kivételek de azokról inkább nem formálok véleményt. A +romantikus pasik igazán csábító de kit ne érdekelne, hogy vajon mi lehet még ennél is jobb? :O Szóval ez egy eléggé elcsépelt szituáció, ez csak azt bizonyítaná, hogy a nők társat keresnek maguk mellé, akikkel életük végéig is boldogok lehetnek, szót értenek, kijönnek stb, a pasik meg csak szexpartnert akik nem bánják ha sörözni megy az asszony (de közben meg lehet, hogy egy vinnyogó kis k*rva akit alig lehet elviselni a mindennapokban? Na ne má

2011. dec. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*Mármint a férj megy sörözni

Örülök, hogy az én barátom nem ilyen

2011. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hát, nemtom..én itt gyakorin nagyon sok olyan kérdést olvasok, hogy létezik-e még olyan lány aki: szép, sexy, okos, ...és egy hosszú lista..

ellenben enek nők által írt változatát még nem olvastam...

2011. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ez a mese egy valódi üzletrol szol,a gyakorikérdések meg egy virtuális internetes üzlet,érted a kulombséget ? :)
2011. dec. 27. 00:25
 10/11 anonim ***** válasza:
a férfiak se jobbak a nőknél, csak mi hangosabban mondjuk a véleményünket, és nem halgatjuk meg a nők véleményét a dolgokról.ez minden.persze ahogy már egyszer meg mondta:"minden fertő alapja az általánosítás"-itt sincs másképp.ha nem tehéncsordaként, hanem emberként bánunk a nőkkel, lehet hogy jobb lesz a dolgunk.csak valahogy meg kéne tudni külömböztetni a normális csajt, aki megérdemli a qrvától, aki nem érdemli meg, a normális bánásmódot
2011. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!