Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Elsosorban lanyok valaszat varom!

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel mostansag nem stimelnek a dolgok, egyszer ezt akarja, egyszer azt, tehat valojaban o sem tudja, hogy mit akar, vagy csak hulyit. Ossze is "Vesztunk"

Szoval, valahogy szeretnek tolle bocsanatot kerni, es arra gondoltam, hogy Kuldok neki 16 szal rozsat, mivel 16 eves lessz abbol 1 szal mű virag lessz, es mondjuk mellekelek 1 szoveget is amin ez all: - Meg az utolso szal rozsa el nem hervad, addig szeretni foglak... pl valami ilyenre gondoltam... Lanyok ti orulnetek egy ilyen jellegu bocsanat keresnek? :)


18/f


2010. júl. 25. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én személy szerint kinevetnélek, ha ilyen nyálas szöveggel állnál elém:)


20L

2010. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,ha eddig lekezelő voltál vele,a lány pedig érzékeny,akkor örülni fog neki nagyon!De ha nem ilyen,és inkább te vagy az odaadóbb,akkor túl sok lennél neki!

Szerintem...:S

2010. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ez még túl korai lenne,ha azt se tudja mit akar és összevagytok veszve.

ne mond el még neki,hogy szereted.

elég csak egy kis egyszerű virágcsokor bocsánatkérés gyanánt, cetlire:"Ne haragudj" add oda neki és személyesen beszéld meg vele,hogy akkor mi legyen.



én személy szerint örülnék egy ilyen rózsás ajándéknak.tetszik az az idézet is,amiből szedted.de a szeretlek ilyen helyzetben még korai szerintem

2010. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jó ötlet. Betalálhat, szerintem nagyon is:)
2010. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16 eves nem tudja mit akar , ez olyan kapcsolat koztettek h se veled se nelkuled
2010. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

ezjóóezjóó..:D:Dmindenképp csináld meg:D

14L

2010. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én elolvadnék...tuti:) Áááá....
2010. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az Teny, hogy nyalas, de nem tudom... Inkabb en vagyok az erzeki, "romantikus" stb... O nem annyira.. :D Egyebkent meg nem jarunk, de rebesgette, hogy jo lenne, es mar o is mondta hogy belem szeretett, meg en is mondtam neki, hogy szeretem, lehet tul korai volt... :S


Amugy koszi a valaszokat! :)

2010. júl. 25. 00:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez túl sok lenne, még akkor is, ha mondjuk a barátomma vesztem volna össze 1 év után... Túlzás és nyálas is. Meg nem is igaz, mert ugyan van rá 1-2% esély, de nem valószínű, hogy eg yolyan lány lesz életed párja, aki még csak 16 éves és nem is jártatok még...

Elég, ha mondjuk csak valami kedves képeslapot, vagy valami saját szavaiddal megfoglamazott szoveget küdesz neki, egy visszafogottabb csokor, vagy akár csak 1 szál virág mellé.

Nem szeretem, ha valaki túlzásoba esik, és azt meg főleg nem, ha igaztalan dolgot állít, még akkor sem, ha ilyesmiben...

2010. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bubuzéla ***** válasza:

"Én elolvadnék...tuti:) Áááá...."


Akkor lehet neked kéne küldeni azt a csokrot. :P:P:P:P

2010. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!