Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a mai lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai lányok miért rondázzák le a tök átlagos külsejű pasikat?

Figyelt kérdés

Volt itt egy ilyen kérdés, egy énekesről. Csak a haja rossz, maga a pasi szerintem teljesen átlagos kinézetű. De a válaszok szerint nagyon ronda a pasi. Őrület, hogy az egekben van a mai lányok ízlése. Amúgy cseppett sem hasonlítok a fazonza, csak érdekességként írom ki a kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. dec. 27. 00:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%

Miért cafka az, akinek egy bizonyos pasi nem jön be? Igen, szerintem is ronda, lehet, hogy csak fotón ilyen (nem tudom ki a pasi, lehet, hogy élőben jobb), de így számomra kissé ápolatlannak, és unszimpatikusnak tűnik. Van egy-két olyan férfi, aki nekem nagyon bejön, a barátnőim szerint viszont rondák. És? Akkor mi van?

Attól egy lány sem cafka, hogy mondjuk téged (sejtésem szerint) rondának tart. Te vajon járnál-e egy 120 kilós pattanásos lánnyal? Vagy bárki olyannal, aki nem jön be neked? Naná, hogy nem, és nem is mondanád azt, hogy szép, vagy átlagos. Érdekes, manapság ha egy lány lerondáz egy srácot, akkor egy undorító k*rva, ha egy srác rondáz le, egy valóban nem épp ronda (csak kissé túlsúlyos, vagy épp kissé vékony, esetleg szemüveges) lányt, akkor azt nyugodtan szabad, a többi barom is ocsmányabbnál ocsmányabb dolgokkal illeti a lányt. És ha egy másik lány meg meri védeni, ait épp a szátokra vettetek, akkor az is biztos ronda, hülye, stb.

Nincs rá kifejezés, mennyire utálom a siránkozó kis p*csöket, akikből egyre több van.

Egyet felejtetek el drágáim: Ha ennyire utáljátok a nőket, menjetek b*zinak:)

Nyugodtan le lehet pontozni, pont lesz@rom.

2011. dec. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Le is lettél jól pontozva kedves utolsó. Na nem azért mert lerondáztad a nem ronda pasit, hanem mert ilyen szépen és válogatott szép szavak segítségével beszéltél. Köszönjük Emese!
2011. dec. 27. 00:51
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
a csajoknak is szerintem van egy olyan, amit a legtöbben szeretnek kinézetileg, mint nálunk az, aki alacsony,vékony,szép arca van, és normálisan viselkedik.a férfitársaim nagy részének ez a jó,hogy miért rondáznak?mert válogatósak, vagy saját magukat többre tartják,mint amit igazából érnek.de a leg valószínűbb, hogy bunkók.én is próbálkoztam már olyan csajnál, akinek nem tetszettem(leginkáb olyannál)de egy se azt mondta, hogy iszonyat ronda vagy, vagy hogy fújj,vagy akármi mást, ami megalázó lehet, hanem azt, hogy nem jösz be.és kész.sokkal kevésbé esik az embernek így rosszul a dolog.nem?szerintem igen
2011. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra két típusú fiú van: akit tetszik, és aki nem tetszik. Olyan hogy ronda NINCS. A szépség relatív, kinek ez tetszik kinek az, attól hogy valaki nekem nem tetszik még nem mondom rá, hogy RONDA, mert valakinek bejöhet. Intelligens emberek ezt így szokták...
2011. dec. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Pontosan! Intelligens emberek így szokták. mégis kb 4 válasz jött, mind az volt, hogy nem meg ronda. Akkor úk magyarázhatják a bizonyítványukat.
2011. dec. 27. 02:28
 16/19 anonim ***** válasza:

Tök jó, kedves kérdező, hogy 4 (négy!) olyan válasz érkezett, hogy ronda, te meg messzemenő következtetéseket vontál le, hogy "ugyanolyan mins, cafka" -.-

Te meg egy vagy az itt olyan gyakori vinnyogó kisfiúk közül.

Szerintem pl. nem ronda. Bár nekem híresen "rossz" az ízlésem, már itt gyk-n is voltak kisebb vitáim, hogy egyáltalán létezik-e "ronda" férfi (szerintem nem :)).

Elépzelésem sincs, mi a gondjuk vele. Az is lehet, hogy trollokba futottál.

2011. dec. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

csak az a vicces, hogy engem régebben egy dagadt, és nem éppen helyes csávó szólt be, hogy nincs mellem.

és amúgyse láttam még soha csajjal, és engem szólt le.


Szóval fiúk, mindenkinek más tetszik, és nekem sem jön be, aki a képen van.

2011. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*engem helyett nekem
2011. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na figyu! ez a pasi nagyon GÁZ! egy ANOREXIÁS meleg pali!
2011. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!