Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam ezt fel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam ezt fel? Szakítás után 1 héttel már más nővel van.

Figyelt kérdés

vége lett kb 1 hete mert ő nem akart tőlem komolyabbat, több mint másfél év után is ott tartottunk mint a kapcsolat elején. tudom én is hibás voltam sok dologban, de az utóbbi időben igyekeztem a kedvében járni hogy jobb legyen. nem igazán mentünk sehova, most hogy vége már más nővel látom, sokat csavarognak és nehezen tudom ezt kezelni hogy míg én még miatta vagyok sz@rul ő már vígan szórakozik, programokat szervez mással. Hogy kezeljem, hogy mielőbb túl legyek ezen? Próbáltam barátokkal elmenni, de egy idő után már ő jár a fejembe a társaságban. Randizni is próbáltam, de fejben nem voltam ott sem.


míg vele voltam nem vettem észre hogy kikacsingatna, az utolsó 1,5 hétben talán kicsit furcsább volt mert nem igazán keresett, de ha vele voltam ugyanolyan volt.


2011. dec. 11. 12:53
 1/6 A kérdező kommentje:
tudom hogy a kapcsolatnak nem lett volna jövője így csak bánt hogy neki ennyi volt
2011. dec. 11. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hergeled magad vele sokkal rosszabb, amúgy valakit el lehet felejteni 1 hónap alatt, valakihez egy élet is kevés...,de ezek szerint az érzések egy oldalúak voltak nálatok, csak lehet hogy nem 'akartad' észrevenni időben...
2011. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb ugyanígy jártam.Pár héttel a szakításunk után már új barátnője volt, tehát még együtt voltunk mikor már fűzögette.

Akkor úgy éreztem bele halok és sose fogom elfelejteni.De mint mindig az idő nekem is segített.

Fél év telt el mikor már nem fájt és tudtam újra randizni.

Szóval mást nem tehetsz mint vársz arra hogy elmúljon.El fog.

2011. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sz*rd már le hogy kivel van... állítólag már szakítottatok, akkor mi közöd van hozzá? egyáltalán miért akartad megtudni hogy kivel van mi van vele?

ez hülyeség, jó hogy nem tudod elfelejteni, ha nem is akarod...

2011. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos én nem tudok olyan könnyen továbblépni a dolgokon mint Te (ma 13:35), de örülnék ha olyan lennék.

nem akarom tudni kivel van, de látom.

2011. dec. 11. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:

szakitottatok,vege,felejtsd el.

ne keresd,ne maszkalj utana,ha latod,forditsd el a fejed.

ennyi.

2011. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!