Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam majd? Segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam majd? Segíts légyszi, hogy ne szerencsétlenkedjek majd.

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva együtt fogom tölteni az estét a Párommal és szeretném Őt kényeztetni. Már voltunk együtt, de még szeretkezni nem szeretnénk -bizonyos okok miatt nem lehet, így valahogy ezt a részt mellőzve kellene valamit kitalálnom. Úgy tervezem, hogy egy ehhez hasonló ruci lesz rajtam: [link] amit felveszek a fürdőszobában, kecse mozdulatokkal kijövök és aztán..? menjek oda hozzá, vagy még ne? (múltkor ott szerencsétlenkedtem)Aztán csókolózunk, valószínűleg dörzsölődünk majd (ruhában egymás nemi szerveit a másikéhoz dörzsöljük, tudom beteges, de ez van) utána mit tegyek?mert Ő így nem fog elmenni. Nyúljak be az alsójába? És ott mit tegyek? Hogy lesz neki jó?

köszi a válaszokat, és ne nézzetek hülyének, de én tényleg nem tudom mi hogy megy (burokban nőttem fel és ettől védett a környezetem), ezért ha kérhetnélek, akkor részletesen magyarázzátok el mit hogyan kell.

Köszönöm szépen

20/L


2011. dec. 28. 18:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem vedd be a kukiját a szádba, annak majd örül.
2011. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Ajánlom a sexfilmeket inspirációért. Néhány nap alatt jópárat meg tudsz nézni a neten ingyen és tudsz ihletet meríteni.
2011. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

ha a párod, tudja hogy te még nem voltál fiúval akkor nincs gond, mert akármit csinálsz tetszeni fog neki. Hagyd, hogy ő irányítson. Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor ezt közöld vele időben és akkor félúton majd megálltok. Ha érzed, hogy kemény a kukaca akkor benyúlsz és szép lassan elkezdet simogatni, majd óvatosan rámarkolsz és le fel húzgálod a kezed, esetleg ha elég bátor vagy akkor kicsit a száddal is rásegíthetnél.


Szerintem ezt a ruhát csak akkor vedd fel ha tényleg jó az alakod.Mert ellenkező esetben nem biztos, hogy az lesz a reakciója amit szeretnél látni.

2011. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igen tudja, hogy még nem akarom (és a ruci is jól áll)és most neki sem szabad :P Én bevenném a számba , de félek nagyon hogy megharapom :( az fájna neki nagyon?
2011. dec. 28. 19:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, hogy így izgulsz, de próbálj meg nem stresszelni rajta :) a nemiség ösztönös mindenkinél, ha lazítotok mindketten, és engeditek, hogy természetesen jöjjön, aminek jönnie kell, akkor nem lehet baj :)
2011. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A harapás igen, fájna. Ne harapd meg, ha lehet :)
2011. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Félsz hogy megharapod...


. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`



Szerintem te most szivatsz minket.

2011. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Norbiface válasza:
Szerintem a legjobb amit tehetsz az, hogy mielőtt kijössz a fürdőből egy fél füstölt lazacot erősítesz az oldaladra..ettől minden fiú beindul... XD
2011. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

köszi, de nem viccelek, én ilyen szerencsétlen vagyok. csókolózni is kicsit félek vele, mert attól tartok, hogy megharapom a nyelvét, nemhogy még ilyen érzékeny műszert vegyek az amúgy is kicsi számba. Jaj,szent szilvamag! és mi van akkor, ha nem fér be a számba? vagy csak a csücskét kell bevenni? nem az egészet?

a lazacos jó ötlet, de én szeretem a lazacot, tehát valszeg izgalmamban megenném

2011. dec. 28. 19:51
 10/15 anonim ***** válasza:
a ruha meg a bejövetel jó.:) aztán menj oda hozzá, kezdjetek el csókolózni, közbe suttoghatsz a fülébe dolgokat (de csak, ha tényleg van mit, ami ilyenkor beindíthatja, te ismered).Aztán, ha úgy igazán belemelegedtetek, esetleg vezesd a kezét végig a derekadon, stb. közbe végig csókold. aztán, ha odáig jutsz, a nadrágjába, ha benyúlsz, a boxeron keresztül óvatosan kezdd el dörzsölni a zacsiját, azt nagyon szeretik, majd a kezed húzd végig a vesszőn, és a tetejét 1-2 körkörös mozdulattal "dörzsöld", de csakis gyengéden! aztán megkérdezheted, h szeretné-e (ahogy azt már tanácsolták :D). ha elkezded, jobb, ha megkéred, hogy húzza le a nadrágját, így egyikőtök sem ütközik "kellemetlen akadályba". óvatosan kezdd el a kezed fel-le húzogatni rajta, az elején lassabban, akkor nagyobbakat húzz. ha gyorsabban, akkor kisebbeket. ha szájjal akarod, akkor kezdd egy csókkal a tetején, majd fusd végig fel-le, aztán bekaphatod, és csak fel-le csináld. nem kell teljesen bekapni, elég csak néha, de akkor picit tovább. fogakkal vigyázz. csak kreatívan. :D
2011. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!