Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam majd? Segíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam majd? Segíts légyszi, hogy ne szerencsétlenkedjek majd.

Figyelt kérdés

Néhány nap múlva együtt fogom tölteni az estét a Párommal és szeretném Őt kényeztetni. Már voltunk együtt, de még szeretkezni nem szeretnénk -bizonyos okok miatt nem lehet, így valahogy ezt a részt mellőzve kellene valamit kitalálnom. Úgy tervezem, hogy egy ehhez hasonló ruci lesz rajtam: [link] amit felveszek a fürdőszobában, kecse mozdulatokkal kijövök és aztán..? menjek oda hozzá, vagy még ne? (múltkor ott szerencsétlenkedtem)Aztán csókolózunk, valószínűleg dörzsölődünk majd (ruhában egymás nemi szerveit a másikéhoz dörzsöljük, tudom beteges, de ez van) utána mit tegyek?mert Ő így nem fog elmenni. Nyúljak be az alsójába? És ott mit tegyek? Hogy lesz neki jó?

köszi a válaszokat, és ne nézzetek hülyének, de én tényleg nem tudom mi hogy megy (burokban nőttem fel és ettől védett a környezetem), ezért ha kérhetnélek, akkor részletesen magyarázzátok el mit hogyan kell.

Köszönöm szépen

20/L


2011. dec. 28. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*és ne félj a fogaktól.:) sokszor nem is érzik, ha picit hozzáért. próbáld úgy, hogy az ajkaid megakadályozzák, hogy a fogaid hozzáérjenek. az alsó fogsorodra a nyelved is ráteheted (tudom h így hülyén hangzik xd), és semmi baj nem lesz.:D
2011. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sz*opd le első alkalommal. Inkább legyél passzívabb, hagyd hogy ő kényeztessen.
2011. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Norbiface válasza:
fú...hagyjuk a lazacot... :-D neked komoly problémáid vannak...szerintem beszélj az egyik tapasztalt barátnőddel és kérd meg h legyen ott az elsőnél! A barátodnak is teetszeni fog és nem nyúlhatsz mellé...persze ha ez sem jön be marad a lazac... :-D
2011. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek! Remélem nem lesz semmi baj
2011. dec. 29. 18:46
 15/15 anonim ***** válasza:
hogy ment?:D
2012. jan. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!