Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem tudom őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem tudom őt kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
már 1 éve tetszik egy fiú úgy ismertem meg hogy a barátnőmnek udvarolt a barátnőmnek viszont nem kell de a fiú csak a barátnőmet szereti pedig tudja hogy nálla nincs esélye és azt is tudja hogy nekem tetszik és szerintem azt várja hogy "körülrajongjam" de ezt nem fogom megtenni mert azért van bennem annyi tartás és ez amúgyis a fiú dolga nem???? Tudom hogy ő mégis a barátnőmet szereti de nemtudom kiverni a fejemből..

2011. dec. 29. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

És leesne a fejedről a korona b*zdmeg, ha egy kicsit nyitnál felé??

Áááá, nők... nem véletlen,hogy miattatok lettünk kiűzetve a Paradicsomból...

2011. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, és teljesen megértelek. 2. kommentelő..húú..rohadtul nincs igazad.Hiszen tudja a fiú,hogy tetszik a lánynak, neki kéne nyitnia.
2011. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam egy szóval sem hogy nem nyitok felé mert chaten néha szoktam rá írni de hiába mert csak válaszolni tud és szinte nem kérdez semmit....
2011. dec. 29. 22:46
 4/7 A kérdező kommentje:
harmadik KÖÖÖSSSZZIIIII:))
2011. dec. 29. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:

2: Rohadtul igazam van... csak a női agy ilyen reverse mükődésű, hogy azt hiszitek, nektek nem kell nyitni a férfi felé.

Kérdező neked meg azt tudom tanácsolni, hogy hagyd a chat-et és társait a francba, hívd el valahova. Ott minden kiderül.

2011. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már hívtam sétálni hogy jöjjön velem meg az egyik barátnőmmel (nemm azzal akibe szerelmes) de most nem jó, most nemérek rá,szar az idő, stb kifogások -.-.....
2011. dec. 29. 22:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja apropó második:Nem nemesne le mert nem hordom :DDD
2011. dec. 29. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!