Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h meleg? Mik a jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h meleg? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal néhányszor ,nekem tetszett,érdekelt maga az ember . Először úgy tűnt ő is érdeklődő(ő keresett meg) ..de aztán csak azt vettem észre h olyan fura ..mintha semmi érzés nem lenne benne :/ ..és semmi 'szexualitás'..


Valami fura rossz érzésem lett..(és nem azért mert esetleg én nem tetszettem neki ,hanem mert olyan mintha a női nemmel nem lenne kapcsolatban :( ..

(évek óta nem volt barátnője se kapcsolat és 29 éves lesz.. )


Szerintetek ?? V valami más lehet a háttérben ?


2011. dec. 30. 23:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meleg,csak esetlen,tapasztalatlan.
2012. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak agglegények is a világon.

Nem kell mindjárt melegíteni.

Lehet, hogy csak Te nem bűvölöd el. Honnan tudod, hogy kettő és fél éve nem volt szexkapcsolata? Csak nem ennyire kitárulkozó veled? Abban igazad lehet, hogy valami más van a dolog mögött, de ezer valami lehet. Nem kell mindjárt melegíteni.

2012. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

..én megszerettem ,és tényleg kíváncsi voltam rá mint emberre . Az őszinteség a szavak szintjén kölcsönös volt .Érzésben én tettem bele többet ,h megnyíljon a gesztusok terén is ,h felszabaduljon . Nekem az se lett volna gond ha megmondja h nem tetszem neki, csak szimpatikus vagyok .Attól meg lehet ragadni más szintjét a dolgoknak .

Szóval nem vártam semmit e tekintetben ..csak az volt borzasztó ..h a nőiességem a semmibe hullott mellette ..a kisugárzásom mintha áttörhetetlen falakba ütközött volna . Igazán se emberileg se nőként nem kaptam már az utolsó találkozásunkkor visszajelzést ..

2012. jan. 2. 18:45
 14/14 anonim válasza:

komolyan ilyetén még nem tapasztaltam korábban .. mikor csókolóztunk ..olyan volt mintha nem lenne ott.. vagyis csinálja mert "jó" de maga az ember nincs ott. mint egy gép amin megnyomod a b programot ..nem volt semmi átmenet, finomság, ..érzékenység ..

olyan volt sokszor mikor beszélgettünk h mintha nem ott lenne ..és persze elmondta többször is sokat jelentek neki, és h kapcsolatot szeretne ..de a metakommunikációjában semmi erre utaló és személyes nem volt .


Haveri társasága nagy, szabadidejében velük van, de ott is egy két lány van csak ritkán. ÉS csak azt éreztem h valami van a háttérben ..és nem teljesen őszinte . ha jól tudom több mint kettő és fél éve nem volt szexkapcsolata sem ,párkapcsolata pedig a leghosszabb 4 hónap volt .29 éves..


én meleg srácként elolvasva a válaszaid és a kérdésed: nem hinném, hogy a srác meleg lenne, igazából kicsit esetlen, de még az is lehet, hogy nem kapcsolatfüggő és mivel a fentebb említett válaszodban írtad, hogy 2,5 éve nem volt senkije, még csak szexkapcsolata sem, így azért... hát az ember képes kihűlni, és csalódottságból kifolyólag az érzelmeit elnyomni, így tűnhet érzéketlennek "mintha más dimenzióban járna" én azt mondom, hogy kérdezgessed, és hagyj neki időt, mert megnyílik :) ezt tudom neked tanácsolni! :)

üdv. egy meleg srác

21/F

2012. márc. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!