Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe, teljesen komolyan is gondolom, de nagyon szenvedek, mert nem lehet semmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy szerelmes vagyok az egyik tanárnőmbe, pedig lány vagyok. 4 éve tanít és mindig is nagyon kedveltem a személyiségét, de egy fél éve körülbelül úgy kezdtem el rá nézni, mintha egy fiú lenne, úgy érzek iránta. Ha bejön a terembe, mindig örömöt érzek, elkezd gyorsan dobogni a szívem. Tudom, hogy ez sokak szemében undorító, én is szégyellem ezt, de nem tudom magamban jobban elnyomni. Szeretnék vele sokat lenni, mert nagyon jófej embernek tartom, a legjobbfejnek a környezetemben, pedig van jópár barátom. Szoktam vele beszélgetni, elmesélem neki a dolgaimat, mert érdeklődik, de ő magáról nem szokott beszélni, mert nincs is nagyon miről, elutasítja az emberi kapcsolatokat, mindenkit gúnyol, nincsenek nagyon barátai. Pedig belülről nagyon érzékeny ember. Én azon gondolkodtam, hogy elmondom neki, hogy mit érzek, már adtam neki jeleket, elég nagyszájú vagyok és órán néha mondom neki, (pl. ha köhögök és megkérdezi, hogy minek jöttem be) hogy csak a tanárnő miatt vagyok itt, vagy hogy én nagyon élvezem ezeket az órákat, de csak úgy, ha a tanárnő tartja, mert kedvelem őt stb. Ilyenkor elpirosodik és vigyorog, a többiek viszont nem érzékelik a helyzetet, de szerintem ő már észrevette, mert ilyenkor zavarba jön. Nem tudom, mi lenne, ha elmondanám neki, de nem tudom túltenni magam ezen. Végül is ki tudja, hogy milyen a beállítottsága, elég férfias jelleme van.

Nagyon szenvedek és senkivel nem tudok erről beszélni, még a legjobb barátnőmnek sem mondtam el, de nem is akarom. Mi történik velem, miért érzek így? Segítenétek?

18/L


2011. dec. 21. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem tudod szétválasztani a szeretet, és a rajongást a szerelemtől.

Rajongasz érte, de ez még nem szerelem :) Barátkozz vele nyugodtan, de ne vallj be neki ilyen érzelmeket.

2011. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
0%
Hátööö, ha nem haragszol, leszbikus hajlamnak tűnik. Fiúk vonzanak? Az is lehet, hogy a tanárnőd afféle leszbikus aki fiúnak érzi magát, esetleg születésekor operált hermafrodita (aki két nemi szervvel születik, le szokták neki vágni a férfit), és emiatt van férfi identitása, ami a feletted betöltött irányító szerepe miatt váltja ki nálad ezt (ezesetben nem vagy leszbikus). Reméljük az utóbbit, nekem unalmas ez a sok leszbikus mostanság
2011. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hónapokkal ezelőtt én is ugyanebben a helyzetben voltam. filóztam hogy mi legyen,úgy éreztem mindenki hülyének néz még én is magamat.De erőt vettem magamon és beszéltem a tanárnővel, bele ment a dologba. ugyanannyi idős vagyok mint te a tanárnő meg 28 a szüleimmel emiatt annyira nem vesztem össze. de elköltöztem hivatalosan is már a tanárnőmhöz:)(röviden ez történt) néha el sem hiszem hogy ez velem történik meg. puszi, és csak bátorsáááááág:)(Y)
2012. ápr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
itt a legutolsó válaszoló de persze te is lány vagy nem? vagy ezt hogy csináltad?
2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!