Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-24 év közti lányok járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-24 év közti lányok járnátok 1 olyan fiúval aki alacsonyabb mint ti és fiatalabb is nálatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem...:D
2011. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%
nekem két dolog van ami számít. pontosan a kor és a magasság. mivel alapból nem vagyok magas lány, ezért azt gondolom nálam alacsonyabb ne legyen. a kort illetően pedig szeretem ha tapasztaltabb a másik fél.
2011. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben erre a legtöbb lány azt mondaná, hogy nem. De a szerelemnek nem lehet ilyen korlátokat szabni, mert úgyis ledönti őket. Nekem is voltak mindig kikötéseim, többek közt pont a korkülönbségre és a magasságra vonatkozóan. Aztán pont olyanvalakibe szerettem bele, aki ugyan egykorú velem, de vagy fél fejjel alacsonyabb. Pedig ezt soha el se tudtam képzelni. De a szerelem nem ismer korlátokat:)
2011. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 21L.
2011. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
semmiképp
2011. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
jól van mau csalódtam benned, bár az alacsonyság itt nem játszik be a fene se tudja ><
2011. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kedves 15.44,mindig vannak kivételek...:D:P
2011. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hhááhh igy is van látod tudsz te ha akarsz :D
2011. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
ha fiatalabb az nem gond, sőt nálam előny :D de magasabb legyen mindeféleképp, szerintem ez az első és utolsó kritérium aminek kötelező megfelelni!!! 18/l BUÉK
2011. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Maidx14 ***** válasza:

Én fiú vagyok, csak leírom, hogyha a lány magasabb nálam, alapból nem kezdek el vele flörtölni vagy ha ő kezd velem, nem veszem fel, nem adok visszajelzést. Egyszerűen azért, mert idegesítene és rosszul érezném magam, kisebbségi klompexusom lenne, holott nincs semmi miatt.

De ha ágyban vagyunk, akkor is jobbszeretem, ha a barátnőm dől az én mellkasomra, persze az is előfordul, hogy én az övére, de azert, mert vele már ezek a dolgok nem számítanak. (De pl. Magassarkút úgy vesz fel, hogy ne legyen magasabb nálam, ha együtt megyünk valahova. Ezt magától csinálja, neki is ez a normalis).

Természetesen lehettek boldogok magasság es korkülönbséggel, ha titeket ez nem zavar vagy túlteszitek magatokat rajta. Max. nem lesztek

annyira esztétikusak együtt. De a boldogság a legfontosabb, nem a "kirakat".

2011. dec. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!