Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 13-16 éves fiúk "szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 13-16 éves fiúk "szeretik a ribancokat"? 13/L

Figyelt kérdés

Sokan azt mondták rám hogy ribanc vagyok,"elismerem",de ilyen vagyok nem tudok és talán nem is nagyon akarok ezen változtatni.

A ribancságomból lehetnek gondjaim,hogy nem jövök be emiatt a fiúknak?(Eddig az ellenkezőjét tapasztalom,de sokan mondják hogy később rossz lesz.)

Pl. amiket csinálok:engedem hogy fogdossanak (hiszen jól esik),puszilgathatnak (hiszen ez kedves szerintem),engedem hogy intim helyeken simogassanak persze ruhába (mert jól esik ez is) és szívesen "kínálom magam" ilyen dolgokra,pl odamegyek beleülök az ölébe és akkor persze elkezdenek intim helyeken simogatni./mindent ruhában legtöbbször,sőt majdnem mindig és lejjebb nem öltözök/

Szerintetek ebből lehet olyan gondom hogy nem foglalkoznak majd velem a fiúk? :$

Köszönöm előre is a válaszokat :)!


2012. jan. 1. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
nem lesz ebböl semmi gond inkább örülnek neki:D
2012. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

13 évesen már ribanc vagy és el is ismered...

Hát gratulálok.

Neked se lesz értelmes párkapcsolatod. Egy patronos lány leszel. (de ne így legyen)

2012. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
igy tovább
2012. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
egy olyan pasi kellene melléd aki elfogad téged és megbecsül...az a bajod, hogy ugy érzed, hogy nem lennél elég jo egy normális pasi mellé ezért az "aljanépével" keresed a boldogságot...
2012. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy szeretik őket. Végre valaki, aki bevallja :)
2012. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Te még nagyon gyerek vagy, és igen, lesz belőle bajod. Nem leszel kiegyensúlyozott, mert nem érted meg, hogy miért néznek le olyan emberek, akiket tényleg kedvelnél.
2012. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert mindenki azt mondja hogy lefognak nézni,de én ezt nem tapasztalom..épp az ellenkezőjét.Mindig figyelnek hogy mit szeretnék,udvariasak és én úgy látom hogy "megbecsülik" hogy van valaki aki engedi nekik.

És lehet hogy abból gondoltad ezt (utolsó) hogy nem írtam hogy nem mindig szoktam,nem vagyok kirakat vagy hogy írjam.

2012. jan. 1. 22:02
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy bírják a rib@ncokat, ezután a kor után kezdenek viszont felnőni és NORMÁLIS nőket keresni.
2012. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
"Egy igazi ribanc sosem ismeri el, hogy ribanc. Pláne másoknak nem."
2012. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Azért érzed, hogy mindenki téged akar, mert rajtad élvezkednek. Hamar híre megy a dolognak. Mikor majd a fagyi visszanyal és a nagy népszerűséged miatt nem lesz normális pasid. Egy normális férfi nem akar egy hangos múltú csajt! Mindenkinek csak azért kellesz majd, hogy gerincre vágjanak.
2012. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!