Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan lehet felejteni? 21l

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt még mindig. Egyfolytában azon agyalok, hogyan kaphatnám vissza, pedig teljesen reménytelen.

Unalmas helyen lakom, ahol nincs semmi. A "barátaimra" sajnos, rájöttem, nem számíthatok. Úgy érzem teljesen egyedül maradtam és összetörtem. Volt/van valaki hasonló helyzetben? Hogyan sikerült változtatni?


2012. jan. 4. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy ez de, hogy mondjak egy sablonos dolgot,.. Majd az idő..


Más nem jó erre...

2012. jan. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megszoktam. :]
2012. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Találj új elfoglaltságot, hobbit, talizz sokat barátokkal, ne gondolj az exedre.
2012. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De egyébként mi lenne, ha elkezdenél másokkal beszélgetni és ismerkedni?
2012. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolhat rá, azzal nincs baj, csak akkor beszéljék meg, mert az idővel unalmassá válik, és nem fogja magát rágni miatta.
2012. jan. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Macs1209 ***** válasza:
Én a munkába menekültem... Bevállt... de még így is sz@r
2012. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 BlackSword ***** válasza:

Én anno a tanulásba menekültem, meg néhány jó baráttal jártam bulizni...

Miért mentetek szét, ha szabad megkérdeznem???

2012. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok. Bár már nem agyalok rajta, hogy kaphatnám vissza, bár ennek ellenére jó volna ha visszajönne. Szakítás után "szakítottam" a barátaimmal is. Az elején kicsit össze voltam törve, de találtam magamnak elfoglaltságot. Sport, egyetem úgyahogy leköt, a szabadidőmben meg azon gondolkodom, hogyan szerezzek minél több pénzt valami vállalkozás indításához.
2012. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az idő, az szeritem butaság.keress valakit,akit szerethetsz helyete.vagy foglalkozz a munkával,családdal.
2012. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PT-Daniel ***** válasza:

En anno ugy kezeltem, hogy elgondolkodtam azon, hogy voltak e dolgok a parkapcsolatomban, amiket szerettem volna csinalni, de nem volt ra idöm.

Elkezdtem komolyabban sportolni, volt idöm olvasni stb.


Elfelejteni nem fogsz, hacsak nincs ilyen tünettel jaro betegseged. Ha majd ugy erzed itt az ideje, ismerkedj es akkor majd jobb lesz, mig vegül szep emlekke fakul az, aminek a gondolata csupan fajdalom...

2012. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!