Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan lehet felejteni? 21l

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt még mindig. Egyfolytában azon agyalok, hogyan kaphatnám vissza, pedig teljesen reménytelen.

Unalmas helyen lakom, ahol nincs semmi. A "barátaimra" sajnos, rájöttem, nem számíthatok. Úgy érzem teljesen egyedül maradtam és összetörtem. Volt/van valaki hasonló helyzetben? Hogyan sikerült változtatni?


2012. jan. 4. 08:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A legrosszabb amit tehetsz, az a magadba fordulás, a múlton rágódás. Próbálj túl lépni rajta, az ilyen barátok, akikre pedig nem lehet számítani, sosem voltak a társaid!
2012. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit a legjobban próbálsz elfelejteni,az annál jobban megmarad..

Én még együtt vagyok az áhított nővel,de én életem végéig szeretni fogom,ebben biztos vagyok.

2012. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

sajnos nem..

Keress egy barátot akivel eltudnád feledni..

Barátok mikre sem jók..

Rájöttem,h a barátok már semmire se jók..jóban rosszban bajban sincsennek velünk..

2012. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!