Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Összejönnétek egy olyan lánnyal, akinek már van gyereke? Mi a vélemenyetek erről? ( Nők is válaszolhatnak. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és nem lenne akadály Ha megkedvelem, megszeretem a férfit, akkor mindenképpen adnék a dolognak egy esélyt. Egyébként meg szeretem a gyerekeket.
2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak olyanok a környezetemben, akiket nem zavart, hogy a nőnek már van gyereke. Természetesen apai érzéseket nem tápláltak a gyerekek iránt, de elvoltak velük. Egygyerekes nőkkel. Olyan ismerősöm nincs, aki két gyerekkel maradt egyedül, illetve régebben volt, haláleset miatt, de ott mindkét nő egyedül nevelte fel a gyerekeit, az egyiküknek miután felnőttek a gyerekek, lett új férje, a másikukról nem tudok semmit.
2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Leírom én is fordítva is.

Nem zavarna, ha a páromnak már lenne gyereke. Legalábbis egy nem lenne akadály. Többnek már nem örülnék, mivel akkor a mi gyerekünket is beleszámítva ő már 3 gyerekes apa lenne. Ha netán úgy alakulna, hogy vele él a gyerek, az csak abból a szempontból zavaró, hogy plusz egy főhöz alkalmazkodni kell, szóval nem előny, az biztos.

2012. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha jól kijönnék a gyerekével miért ne? de szerintem akkor a legszerencsésebb ha a gyerek még pici, mert később nehezebben fogadna el egy "új apát"
2012. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Elsősorban a hölgy, illetve a gyerkőc korától. Másodsorban pedig, hogy van-e apja a gyereknek, és ha igen, akkor milyen?


22/F

2012. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Nő vagyok, ha férfi lennék nem kellene olyan nő, akinek gyereke van. Barátnőnek sem bírom elviselni az egyedülálló anyukákat, egyszerűen a nagy részük elviselhetetlen lesz, azt lesi hol tud belémkötni, örökké azt figyeli mennyire fiatalos, áhh, ez kibírhatatlan.

Nőként pedig nem kellene olyan férfi, akinek gyereke van. Nem tudom és őszintén nem is érdekel mennyire hangzik csúnyán, de nekem nem kell más gyereke. Nem tudnék úgy szülni, hogy ezt ő már valaki mással átélte, neki ez már nem nagy szám, nekem pedig minden pillanata újdonság. Másrészről a gyerekvállalás és a házasság életünk legfontosabb döntése, ha ez a férfi még ezt is elcseszte, akkor mit várhatok tőle? Áhh, nem. Meg a gyerekek is zavarnának, hiszen semmi közöm hozzájuk.

Biztos van, aki ezt el tudja fogadni, szerintem én akkor lennék önző és hülye, ha ismerve magamat belemennék egy ilyenbe.

2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, ha az igazinak lenne gyereke, akkor nem hiszem, hogy zavarna.


Egy barátnőmnek sikerült be a kisfia 19 évesen, egy idő után a kapcsolata megromlott, ő akkor még tanult, nem volt semmije, az apa elperelte tőle a gyereket.

Azóta évek teltek el, van új kapcsolata, tőle egy pici baba, már kezdenek rendeződni a körülményeik és próbálják megszerezni az első gyereket.

2012. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerencsétlen kisgyereket sem irigylem.

Nagyon nyomós oka van annak, ha egy anyától elveszik a ráadásul kicsi gyerekét.

2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, szóval a fordított esetet mondom.


Sok mindentől függ. Hány éves az apuka, gyerek(ek), mennyire jó a kapcsolatuk és mennyire fogadnak el a gyerekek. Ha ők furkók akkor, bizony az megmérgezi a kapcsolatot és mivel szeretnék sajátot is, nem biztos, hogy a nagyobbik csemete elfogadná.

Barátnőm összejött egy 36 éves pasival, akinek van két tündéri gyereke. Barátnőmet nagyon megszerették, ezzel nem is volt baj. Igazából a gond akkor kezdődött volna, amikor a lány gyereket szeretne, de a pasinak már elég a 2. Szóval ez sem jó felállás, végül más miatt lett vége a kapcsolatnak.


Szóval több tényezős a dolog. Ha mindenki szeret és elfogad, akkor mért ne?

2012. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Amúgy 24 éves vagyok, fél éve egyedül nevelem a kislányom, aki 2 éves. Apja szereti őt, bár 300 km-re lakik, nem sokat látogatja.
2012. jan. 4. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!