Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor voltál utoljára szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltál utoljára szerelmes? Ha régen, hiányzik, hogy az legyél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

1 évvel ezelött és igen hiányzik meg más is:D


22/F

2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az gáz ha én most is az vagyok? xĐ
2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Most is szerelmes vagyok egy fiúba, aki az elmúlt ~másfél évben egy öt kilós kalapáccsal módszeresen ripityára tört engem is, és a szívemet is.


De ha nem lennék, akkor azt hiszem nem hiányozna, hogy még valaki azt tegye velem, amit ő csinált.

2012. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4 hónapja vagyok egyedül... őrülten hiányzik az egész.. minden... a beszélgetések, csókok, ölelések...a szex..minden...
2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

utolso--

lány vagy fiú vagy??

2012. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Most az vagyok =) Előtte másfél évig voltam egyedül, szerelem nélkül. Néha hiányzott, főleg az elején, de utána feltaláltam magam, és csak időszakosan jött rám a hiányérzet, de hamar el is múlt, mivel eléggé pörög általában az életem =)
2012. jan. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én most is az vagyok...de rajtad ez, hogy segít? Vagy miért is jó neked, ha tudod?
2012. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiság,jelenleg én is az vagyok(de ez most nem épp a legjobb módja)
2012. jan. 4. 23:38
 9/17 anonim ***** válasza:
lány volt akinek minden hiányzik...
2012. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én néha annak érzem magam,néha nem.Igazából szeretném ha valaki szerelmes lenne belém és még nyitna is felém!Na és persze,ha vonzódnék is hozzá,tetszene a személyisége.

Ha felhívna egy bizonyos valaki a múltból,csak úgy random, hogy látni szeretne,akkor meglágyulnék az biztos.Hónapok óta egyedül vagyok és mindig ha kiteszem a lábam itthonról reménykedek,hátha belép valaki az életembe.Nem vagyok már tinilány :(

2012. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!