Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam ezen?

Figyelt kérdés
Emo vagyok, és beleszerettem egy emo fiúba, akivel szoktunk dumálni. Őróla viszont nem tudom, hogy szeret-e. Mikor megláttam, hogy facebookon kapcsolatban van, a sírás jött rám, és karcoltam pár csíkot a karomra, de nem sikerült.. Mit tegyek? Hogyan mondjam el neki? :'(
2012. jan. 4. 23:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Fiú vagy?
2012. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem, lány.
2012. jan. 4. 23:34
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg, hogy van-e kedve sírnia veled.
2012. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Akkor fiú?
2012. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, és köszönöm az olyan válaszokat, hogy "kérdezd meg, van-e kedve veled sírni" :'(

Kérlek, komoly válaszokat kérek, mert nagyon szomorú vagyok.

2012. jan. 4. 23:37
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Menjél ki kapálni a kertbe, vagy csinálj valami hasznosat az életeddel...ne sajnáld magad. Lesznek még fiúk.


De mit vártál, hogy majd egy romantikus pillanatban rájön, hogy szereted, mert hirtelen gondolatolvasóvá válik? (vagy csak mangaszerűen ráérez egy pillantásodból, és titokban ő is utánad eped) Nem mertél lépni, így lemaradtál...szar ügy de ez van. Utólag ne basztasd a kapcsolatát, azért mert neked szar, mert az szemétség.

2012. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
55%
Előszöris ne vágd a karodat! :) Másodszor próbálj közeledni hozzá,majd amikro már látod hogy jóba vagytok megmondod neki!
2012. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Válasz előtt ha szabad kérdésre kérdés(eke)t tennék fel.

1, emós vagy csak úgy öltözik?(korbetegség, hosszú távon nem számít úgyis kinövi)

2,ebből adódik a kérdés, hogy hány évesek vagyok?

Ha ezek megvannak szívesen válaszolok.

2012. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit,legyen tartásod,már kapcsolatban van ezért sem éri meg,hogy te elmondod neki mit érzel iránta,mivel ha elutasít,csak sokkal rosszabb lesz neked,és csak te fogsz szenvedni,ő nem fog veled foglalkozni.

Nem éri meg,hogy magadat karcolod össze,lépj túl rajta tudom könnyű mondani,de én is hasonló helyzetbe vagyok,és nem ér meg egy pasi se annyit,hogy megalázkodj előtte!

2012. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) Lenne itt még egy kis probléma: A profilképén a tenyerére egy lány neve van írva, de azt mondta, csak azért, mert a lány megkérte. Aztán kapcsolatban van fészen, de egy másik lánnyal, arra is azt mondta, a lány kezdte. Akkor még van remény?
2012. jan. 4. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!