Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés

Annyira magányosnak és annyira egyedül érzem magam. Nincs senkim, és nem is lesz. Nem értenek meg az emberek.


Annyira szeretném, ha valaki végre észrevenne, ha meglátná bennem a jót, de csak a csalódások jutnak. :(


Egyre inkább belesüppedek az önsajnálatba, nem tudok kimászni belőle. :(


Nincs semmi jó az életemben. Úgy érzem, mintha meghaltam volna belülről, mintha teljesen üres lennék, csak a fájdalommal vegyített keserűség tombol bennem néha. :(


Nem látok kiutat ebből az egész állapotból. Teljesen reménytelen minden. :(


Nincs semmi értelme az életemnek, és nem is lesz sosem, mert örökre egyedül fogok maradni. :(


Tudom, hogy nekem kéne változtatnom, de egyszerűen nem megy. :( Azt érzem, hogy egy sötét és mély gödör legmélyén vagyok, és képtelen vagyok ebből egyedül kimászni. :(


2012. jan. 5. 23:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Küldök neked egy kis megértést. :)

Én is egyedül vagyok, muszáj volt belenyugodnom.

Várom is ennek a börtönlétnek a végét.

2012. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem a pasi, vagy egy másik fél szabja, meg, hogy ki vagy...ezt neked kell megtalálni. Senki sem fog igazán "meglátni" amíg te nem látod, szereted meg magad...

De ez önsajnálattal nem megy. Persze könnyebb út, azt mondani, hogy jaj depressziós vagyok, meg szar az életem. Mint tenni ellene. :S

2012. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, találtam valakit, elbasztam. Most meg nem találok senkit akit annyira el tudnék fogadni, ez se sokkal jobb. Örülj, hogy egyedül vagy, nincs gondod senkivel. Jó dolog a szabadság.
2012. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Barátaid, vagy haverjaid biztos vannak, járj el velük szórakozni, keress valami elfoglaltságot,ami leköt,amiben örömöd leled. Egy a lényeg, ne süllyedj mély depresszióba, mert ba..ott nehéz kimászni onnan,meg aztán jönnek a negatív gondolatok pl. irigység ("Neki miért van párja, nekem miért nincs, de szar ez a világ" gondolatok). Ezt mind tapasztalatból írom,mert sajnos velem is volt ilyen. De hellyel-közzel kilábaltam belőle. Fel a fejjel, egy jó hobbi kell neked, párod meg egyszer úgy is lesz, ne aggódj:)
2012. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

1.Van mit enned?

2.Van hol laknod?

3.Van téli cipőd,meleg téli kabátod?

4.Élnek még a szüleid?

5.Vannak rokonaid?

6.Van tető a fejed fölött?

7.Csinálsz egyáltalán valami értelmeset egy nap?


Ha ezekre NEM a válaszod,akkor vedd úgy,hogy nem szóltam semmit.Ha bármelyikre is igen a válasz,akkor gondolkozz el és próbáld elérni amit akarsz.Ne legyél gyenge.

"Mondottam ember küzdj,és bízva bízzál"

2012. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem kellene önsajnálkozni,írj nekem,ha szeretnél ismerkedni,aztán majd meg látjuk,lehet kellünk egymásnak.
2012. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül csajszi. Fel a fejjel. Ki fogsz tudni mászni belőle. Ahogy mindenki más.


http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0

2012. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ahogy ezt olvastam biztosra vettem volna hogy nem lány írta, aztán mégis. ilyen az élet! vagy felveszed a kesztyűt és harcolsz vagy elevenen felfal.
2012. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!