Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb ami történt veled az életed során?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 07:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom kapcsolatban történt dolgokra gondolsz =)

Jelenleg 2 toplistás van.

Az egyik, mikor akkori párom egy hónapig szeretőt tartott mellettem, mindezt úgy, hogy ismertem a csajt, közös barátunk volt, és még olyan is volt, hogy 3-asban mentünk el randizni. Persze szakítás után összejöttek, de 2 hétre rá őt is megcsalta egy másik csajjal, aztán sírt a szája, hogy azt hitte, vele ezt nem teszi meg. *kackac*

A másik, hogy 14 hónap után mindenféle mondvacsinált indokkal szakítottak velem, és még az is a szememre lett hányva, hogy kb a 3-4. hónap óta már nem szeretett. Ez csak azért "vicces" mert fél év után szétmentünk, és nem hagyta, hogy megszakítsam vele a kapcsolatot, és mikor elküldtem volna a fenébe, hogy hagyjon végre békén kijelentette, hogy nagyon szeret, és folytassuk a dolgot. Életem legnagyobb hibája volt, hogy újra belementem, és ennyi időt pazaroltam rá. De hát a szerelem a legagybutítóbb dolog a világon. Tanulópénznek jó volt, azóta belém égett, hogy második esély nincs. Ha képes velem szakítani, akkor fel is út, le is út, velem többé ne játszadozzanak.

Ha másra gondoltál, ne haragudj a kisregényért, de nem elég konkrét a kérdés =)

2012. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
az hogy megszülettem
2012. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Amikor újra megválasztották Orbánt
2012. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amikor egyszerre eltört a bordám, az állkapcsom meg mind a 2 karom :( Jó tudom nem szerelem, szex, de akkor is ez volt a legrosszabb!

18/F

2012. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor kiderült, hogy egy lány akit szerettem csak azért jött össze velem, hogy minél többször megcsalhasson. Ettől erősebbnek érezte magát.
2012. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rossz? hát,nem emlékszem ilyenre
2012. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kiskoromban kivették az orr-mandulámat, az borzasztó volt.
2012. jan. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

amikor az első szerelmem kidobott,pedig miatta kb feladtam az életem :/


Aztán mikor későn döbbentem rá,hogy szeretem az illetőt-aki állította,hogy szerelmes belém írtóra(éreztem h szeret),vagy nem is tudom.Annyira megbántott, hogy na őt nem tudom elfelejteni még most sem.Nem volt hosszútávú a dolog,de mégis megmaradt bennem.Talán azért mert ő dobott?Ill lezáratlan volt a dolog,de nagyon fájt.Jobban mint mikor valaki megcsalt....


24N

2012. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mikor a válás után rájöttem, hogy nem is kellett volna megházasodnom. Kidobtam ez életemből egy évtizedet.
2012. jan. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha párkapcsolati dolgokra gondolsz akkor csak rossz történt velem.

Eddig 4 csajnál próbálkoztam és mind a 4 elutasított.

2012. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!