Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » BONYOLULT LEÁNYZÓ - MI A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János 88 kérdése:

BONYOLULT LEÁNYZÓ - MI A VÉLEMÉNYETEK? /Bővebben a cikkben. /

Figyelt kérdés

Alaphelyzet:

- Van egy lány, a pasija akivel 2 éve jöttek össze előtte fél éve ismerték egymást.

- A lány saját bevallása szerint már évek óta gondolt a srácra.

- Én a fiúnak ismerőse, a lánynak jó barátja vagyok, de próbálom objektíven nézni a dolgokat, persze nyilván van bennem részrehajlás.


Történés:

- Élete első kapcsolatában van a lány.

- A lány rajongott a srácért (ő jött össze vele, ö tette meg a lépéseket), a srác nem foglalkozott különösebben a lánnyal (kifejezetten elhanyagolta).

- 1,5 éve tart a kapcsolatuk és olyan fél-háromnegyed éve megromlott.

- Lány félrelépett egy sráccal (legjobb barátja).

- Bevallotta pasijának, szakított vele.

- Pasija elkezdett teperni mindenféle módon.

- Lány visszafogadta, de vívódott. Ekkor a pasija megírta neki, hogy soha nem fognak találkozni többet és kidobta a lányt.

- Lány visszarohant hozzá és könyörgött, hogy folytassák.

- Pasija azóta tiltja mindenkitől (nem viccelek, szinte senkivel nem találkozik a lány, karácsonyi üdv. leveleit is titokban adta föl). + hetente nagy látványosan féltékenységi drámát ad elő a lánynak, hogy biztos nem őszinte vele.

- Lány állítása szerint szereti párját.


Kérdésem:

- Ha igazán szerelmes, akkor hogy a fenébe történhetett meg mindaz ami?

- Ha nem lenne szerelmes, akkor nem az lenne, hogy nem ment volna vissza hozzá?

(Ez a két fő kérdés, amire igazán választ várok, mert úgy néz ki, hogy mind a kettő fennáll, de pont ez a kettő ami kizárná egymást, nem?)

(Amikor még tényleg minden happy volt közöttük is voltak a lánynál bepróbálkozók, de a köszönésnél és a bemutatkozásnál egyik sem jutott tovább, lepattintott mindenkit.)

- Első kapcsolat tényleg ennyire tud ragaszkodóvá tenni?

(Mert volt, aki erre fogta, mármint, hogy első kapcsolat.)

- Lehet-e ezen a helyzeten segíteni, vagy a lánynak kell rájönnie, hogy ez így neki nem jó, ha nem jó?

(Mert tényleg nonszensz, hogy mindig ha találkozunk szét kell nézni, hogy a pasija nem-e látja, hogy találkozik akár velem is, mert abból csak féltékenységi vita lesz és nem akarok a csajnak így rosszat.)

- A srác szeretheti egyáltalán a csajt?

(Ha igazán szerelmes lett volna nem küzdött volna már az elején is? De ha meg nem szereti akkor minek tepert érte, illetve ha szereti akkor az érzelmi zsarolás hogy fér bele?)


Megjegyzés:

- Szívesen fogadom mindenki érdembeni hozzászólását a témához.

- Az erkölcsösség kérdését itt és most ne feszegessük, én is elmondtam a véleményem a csajnak, hogy hiába volt elhanyagolva, az nem ok a megcsalásra bár..., de nem!

- Előre is köszönök minden építőjellegű hozzászólást!


2012. jan. 6. 10:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3/10-nek:

- Én a lány barátja vagyok, mármint nem a pasija és nem is a harmadik hanem gyermekkori legjobb barátja, velem beszéli meg a pasis ügyeit és minden egyéb lelki dolgát, de nem egyoldalúan.

- A lánnyal egymás lelki-szemetesládái vagyunk.

- Barátok, de a legjobb barátok.

2012. jan. 6. 15:22
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Bár továbbra sem értem teljes egészében a dolgot.


Érdekes egyébként a véleményekben a két totális ellentét. Mármint, hogy kétféle vélemény van itt akkor. Az egyik szerint szeretik egymást csak most döbbentek rá. A másik szerint pedig a megcsalás már egy folyamat eredménye volt és ott valójában véget is ért a dolog, csak most megy egy huzavona - birtoklási vágy.

(Ez csak a saját megjegyzésem a hozzászólásokra.)


Egyébként valaki írta, hogy figyelemfelhívásos megcsalás - na most annyi hozzátartozik a sztorihoz, hogy a lány nem mondta volna el a dolgot a pasijának, szóval ez titokban szerintem folytatódott volna, ez a "viszony", csak egy telefonbeszélgetésemet a lánnyal kihallgatott az apja és ő állította a lányát kész tények elé... Na jó ez már túl részletes, de szóval nekem az a megérzésem, hogy ha nem jön a srác előtt a lebukás, akkor ez még hosszan folytatódott volna.

Egyébként is volt, hogy a sráchoz való visszamenekülés után eltelt 2 hét és a lány amikor találkozott a 3.-kal, akkor újra össze-össze melegedtek, illetve kölcsönösen keresték egymás társaságát... Ez csak az utóbbi 2-3 hónapban (a barátja teljes eltiltása végett) állt le.

2012. jan. 6. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!