Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez bonyolult én sem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bonyolult én sem tudom hogy most mit akarok vagy mit érzek. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nem tudom hogy tetszik-e vagy sem, mert az a baj hogy két évvel fiatalabb mint én és én nem tudom hogy mért de nem szeretem a nálam fiatalabb fiukat de még a velem egy időseket sem.

De mégis úgy érzem hogy ez a fiú tetszik de nem vagyok benne biztos mindig azt mondogatom magamnak hogy nem de a jelekből meg az jön le, szerintem csak magamat is át akarom verni azzal hogy nem tetszik.

Ez a srác ráadásul még haverom is lyukas órákba mindig együtt vagyunk de általában ott vannak az unoka testvéreim is és őnekik is haverjuk.Am

meg hát ha úgy is lenne hogy én járni akarok a gyerekkel úgy sem járnék vele mert az unokatesóim is márt azzal jönnek hogy nekem tetszik az a srác meg lehet én is neki....

De egyébként alig várom hogy suliba menyek és lássam.

Szerintetek ez mi?

Am tök jó fej srác jól el lehet vele beszélgetni is.

Tudom kicsit nehezen lehet meg érteni engem de normális válaszokat várok!!!


2010. máj. 4. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszik meg midnen akkor miért zavar, hogy fiatalabb nálad? Ennyire kikötni ezt sztem nem szabad....S
2010. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt én magam sem tudom már elég régóta így vagyok vele.

Még a velem egy korú fiukat sem szeretem.

De nem a sex miatt!!!

2010. máj. 4. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom 20 év alatti vagy. Afelett már nem számít sokat az az 1-2 év. Persze, ha most 14 vagy a srác meg 12 akkor valóban necces. De, ha 20 vagy és a srác 18-19 simán jó. De neked kell tudnod végülis
2010. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De egyébként alig várom hogy suliba menyek és lássam.

Szerintetek ez mi? "


Az, hogy foglalkoztat a srác. :)

Ne törődj senkivel, csak saját magaddal. Éld meg, amit jólesik.

2010. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Am 16 vagyok most nyáron leszek 17 a srác pedig ebbe a hónapba töltötte be a 15-t.

2010. máj. 4. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak azt élvezed, hogy flörtölgetsz vele. De én a helyedbe kipróbálnám milyen vele! Szarnék az unokatesóimra, meg hogy fiatalabb nálam!
2010. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az útcsónak nagyon szépen köszönöm a választ lehet h ez tényleg így van ahogy mondod......
2010. aug. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!