Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes küzdeni még akkor is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni még akkor is, ha reménytelennek tűnik a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 00:51
1 2
 11/18 Solarian ***** válasza:
Fogd fel igy vagy hagy a francba.
2012. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Macs1209 ***** válasza:
Kérdező: konkrétabban pls... lehet nincs is akkora gubanc, de 1 átlagmondatból csak általánosítást kaphatsz.
2012. jan. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Macs1209 írtam privit. nem kaptad meg?
2012. jan. 7. 01:26
 14/18 Macs1209 ***** válasza:
De, csak vak vagyok :) Bocs :)
2012. jan. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Érdemes. Mindig érdemes, mert a kitartás és a céltudatosság kifizetődő.


Nem a levegőbe beszélek, nekem bevált.

2012. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 zeronibble ***** válasza:

Fordítsuk meg: érdemes-e hagyni a francba? Ha nem, akkor igen! :)


És ennyi ez, a többi dumagyártás. Azért persze pár körülmény ismeretében beljebb lennénk a konkrét esettel kapcsolatban.

2012. jan. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát igazából igen is meg nem is ..erre csak a saját példámat tudom írni:3éve szerelmes vagyok egy fiúba aki nem viszonozza sőt még meg is mondta hogy nem akar velem járni de én ugyanúgy szerettem ..tök kedves volt velem máskor bunkó,de aztán történtek közöttünk dolgok már szinte olyan volt mintha egy pár lettünk volna.Most meg épp azzal baszott le hogy nem igaz hogy én nem tudok továbblépni meg hogy ő nem tett semmi olyat.Nem persze ..de még a vak is látta most meg engem próbál hülyének beállítani és ez nagyon rosszul esik:S Mellesleg azért a pár csodás napért megérte még ha most idáig fajult is..
2012. jan. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

amig nem próbálod meg, úgysem múlik el az érzés.

nézed, nézed, de érzened kell, hogy le tudj mondani róla és ne legyen baromi nehéz...

2012. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!