Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem nincs értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem nincs értelme tovább élnem! Szerintetek érdemes várni?

Figyelt kérdés

van egy lány akibe szerelmes vagyok, de már kapcsolatban van (2hete), de úgyérzem hogy nem tudnék már tovább élni nélküle. arra gondoltam hogy kivárom míg szakítanak és akkor próbálkozok. (tudja a lány hogy mit érzek iránta.)

18F ja és az osztálytársam.


2011. dec. 24. 16:10
 1/8 anonim válasza:
91%
ugyan már, rajta kívül kb még 4 milliárd lány van a földön... jó persze, minddel nem találkozhatsz, de a környezetedben is biztos van jó pár, akinek bejössz/bejönnél, ha megismernéd... csak nem veszed észre őket a nagy elvakult plátói szerelmed miatt. Ha a lány kapcsolatban van, akkor azt a fiút szereti, szerintem fölösleges rá várnod, lehet, hogy komoly a dolog, inkább próbáld elfelejteni és márfele körülnézni lányok után.
2011. dec. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem bírom nélküle! hogy tudom meg azt hogy komoly-e a kapcsolata?
2011. dec. 24. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Attól, hogy nincs veled a lány, még nem lesz spontán szív fibrillációd, a tüdőd ugyanúgy felveszi az oxigént, az emésztőrendszered is tovább dolgozik, minden szerved ugyanúgy működik. Szóval gond nélkül képes vagy tovább élni. Van még rengeteg lány rajta kívül (az első is leírta)...
2011. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem "ostromold" a lányt,és tegyél meg mindent annak érdekében,hogy a tiéd legyen,ha már ennyire vonzódsz hozzá, mivel most úgyse a tiéd,ezért nem is veszíthetsz semmit.:)

Boldog Karit!:)

21L

2011. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az utolsónak köszönöm! boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 19:01
 6/8 anonim ***** válasza:

figy én már megtanultam hogy a szerelmet nem szabad komolyan venni mert megkínoz

f18

2011. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyire életképtelen retardált idióta vagy, akkor nyugodtan ugorja a vonat alá. Egy gyökérrel kevesebb. Hogy be ne szarjak. Emberek millióinak sokkal nagyobb problémáik van, mégsincs világfájdalmuk. Olyan nincs, hogy nem tudsz valaki nélkül élni. Előtte is tudtál, utána is fogsz. Ráadásul rengeteg másik csaj van a világban.
2011. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kìvàncsi lennék most mi van veled? :)
2022. nov. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!