Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadás az egész?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon mosolyogva köszönget nekem a régi haverom. Tegnap aztán bejött a termünkbe és mondta hogy engem keres... azt mondta régen beszéltünk és hiányzok neki ..kérdezgette hogy vagyok és hogy nekem is hiányzott ő ? aztán megöleltük egymást. Következő szünetbe mikor az egyik haverjával beszélgettem oda jött és megölelt. El kezdtem neki mondani hogy én nem vagyok olyan aki bedől ennek és tudom hogy ez csak egy fogadás. Ő azt mondta hogy nyugodjak már le, nincs ilyenről szó. Szórakozik? amúgy van barátom és elég jó haverok. Vagy lehet azért csinálta hogy megnyugtasson? Ugyanis a régi plátói szerelmem akit nagyon szerettem és mai napig gondolok rá, összejött az egyik barátnőmmel ? Csak azért kérdezem ezt tőletek, mert nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet : )

16/L


2012. jan. 7. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Jézus ereje, hát honnan tudjuk mi, h fogadtak-e?
2012. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
??????????? pl ne ölelgessen más pasi, ha van barátod.
2012. jan. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!