Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok az ilyen alakú nőkről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Most tudom, hogy tömegével érkeznek majd az olyan válaszok, hogy egy kis husi nem számít, meg hogy "dugnám".

Nekem is hasonló alakom van, csak picit magasabb vagyok. De a élőben meg azt mondják rám a pasik, hogy gusztustalan, otromba hájas disznó vagyok.

Szóval nem értem...Csomóan mondják, hogy lejárt az anorexiások ideje, és a pasik kifejezetten szeretik, ha van egy kis husi a lányon, én mégis azt látom, hogy ugyanúgy a "se segge, se melle" kategóriára vannak még rákattanva.


2012. jan. 7. 14:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Bocsi, én lány vagyok, de azért leírom a véleményem.


Az elsőnek imádom a hasát, nagyon tetszik, szép formás, de nem olyan, mint akit vákuumoltak. Viszont a lába nagyon zsíros, nagyon nem tetszik. A többi szintén nem tetszik, de nincs velük különösebb gond, szóval, ha valóban ilyen alakod van, nincs min aggódni. De ennél "ducibb" azért ne legyél!

2012. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szépek, szépek, de egy kicsit lehetnének izmosabbak.
2012. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hadd kérdezzem meg, hogy hogyan kerestél rá, hogy ilyen alakú nőket adjon ki a Google? Mit írtál be?
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3-nak már nem olyan szép a hasa a 3 közül az első a legszebb alakra, az nekem nagyon bejön ha egy csajnak ilyen alakja van :) 21/F
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
overweight bikini, ezt írtam be :D
2012. jan. 7. 14:38
 16/25 anonim ***** válasza:
Köszike! :)
2012. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

nem rossz de engem összenyomnál:D

183cm 63kg:D

F18

2012. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
amikor olvastam a kérdésed alját, azt hittem,hogy egy csúnya,kövér nőt fogok a képeket látni, és már előre készültem, hogy írom, hogy nekem nem tetszenek a kövér nők, de nem olyan lányokat/lányt raktál ki, aki a már túl kövér kategória lenne.a nagyon sovány lányok is és te is tudtok épp ugyananyira szépek lenni.ez múlik még sok minden máson is, de ha van egy csajon pár kiló, attól még ugyananyira tetszik.a legutolsó csajom is kb ilyen húsban volt, mint a képeket levő, és 4 évig voltunk együtt, és imádtam a testét is.minden nap meg kívántam többször is,amiből általában szex lett.úgyhogy az alakoddal nincs baj, másban attól még lehet,pl személyiség,arc.de ha nem vagy bányarém arcra,és nem vagy irritáló ,akkor akár én is járnék veled,de most biztos tobzódsz a jelentkezőkben.sok sikert és még egyszer,semmi gond az alakoddal.
2012. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
nagyon jó, de ha a személyiséged, viselkedésed gusztustalan, akkor a külsőd is az lesz.
2012. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
bocsi, én is lány vagyok, de szerintem pl. brooke hogan-nek teljesen jó alakja van, a lába kicsit vastag, de nem narancsbőrös képek alapján szóval tök jó :D én örülnék ha olyan alakom lehetne bár szerintem hasonló (177 cm 77 kg) csak én nem vagyok ennyire 'feszes' (de dolgozom rajta :D) meg a hasam picit nagyobb
2012. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!