Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok az ilyen alakú nőkről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Most tudom, hogy tömegével érkeznek majd az olyan válaszok, hogy egy kis husi nem számít, meg hogy "dugnám".

Nekem is hasonló alakom van, csak picit magasabb vagyok. De a élőben meg azt mondják rám a pasik, hogy gusztustalan, otromba hájas disznó vagyok.

Szóval nem értem...Csomóan mondják, hogy lejárt az anorexiások ideje, és a pasik kifejezetten szeretik, ha van egy kis husi a lányon, én mégis azt látom, hogy ugyanúgy a "se segge, se melle" kategóriára vannak még rákattanva.


2012. jan. 7. 14:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem ártana a te alakodról egy kép... MErt a 170 centihez a 64 kiló picit soknak tűnik... Én 63 vagyok és hasonló az alakom mint az 1-nek annál picit vékonyabb. :D
2012. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
*74 bocsi
2012. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha ezek az állítólagos disznók, akkor én lennék a kondásuk.

Egyiknek sincs rossz alakja, de ha választanom kellene, akkor a középső hölgyeményre tenném le a voksomat.

2012. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 igyekszemjotirni válasza:
Nagyon megb@sználak bb kivánlak!!
2013. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
0%
Amit irtal tenyleg az vagy hajas diszno stb.stb...
2013. jan. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!