Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy annyira undorodok magamtól, hogy nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Meg úgy semmit. Soha nem is önkielégítettem. Egyszerűen annyira undorodok magamtól, hogy el se tudom képzelni. Emiatt válhatok frigiddé, vagy most akkor mi van? Ha átesnék pár plasztikai műtéten akkor sikerülne, de egyelőre nem látok rá esélyt..
2012. jan. 8. 01:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy nem tetszik valaki magának, és elkeseredik, amikor tükörbe néz. De ha valaki undorodik magától, az már súlyos! Szerintem keress fel egy szakembert, pszichológust, vagy biztosan vannak barátaid, rokonaid, akiknek számít a véleménye, beszélj velük!

És igen, amíg nem tetszel magadnak, az látszik rajtad, és addig sajnos másoknak sem fogsz. Úgyhogy először próbáld meg elfogadni magadat.

2012. jan. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Had kérdezzem meg tőletek. Ti miért undorodtok magatoktól?

Túlsúly? Vagy arc? Vagy kicsi mell? Vagy mi?



21F

2012. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem a fake-s, hanem aki OFFolt, és tudom, hogy az nem nekem szólt, de magamtól is képes vagyok beismerni, ha paraszt voltam. :)


Amúgy így, hogy tudom, hogy csak 16 vagy, így azt mondom, jobb a helyzet... És még változhat. Önértékelési problémáid vannak, ez tény, de ez szerintem leginkább abból adódik, hogy más szinten vagy, mint a korodbeliek (hogy feljebb vagy lejjebb azt ennyiből nem tudom megállapítani), és más érdekel téged, más az értékrended stb., és ez zavarhatott meg valamennyire... Fog ez még alakulni, járj továbbra is a pszichológushoz... ne is add fel, de ne hidd, hogy villámcsapásra változnak a dolgok.

2012. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

mind a három, kedves 21/F, és még sok más.


nem valószínű hogy megérem azt a változást. előbb nyírom ki magam.. de köszi a biztatást.


lassan már nőnek se merem magam nevezni.. áhh..

2012. jan. 8. 01:28
 15/32 anonim ***** válasza:
21F, nem fér ki egy kommentbe a felsorolás...
2012. jan. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Minden 16 éves lány szép, és mind azt hiszi magáról, hogy csúnya. Nem lehet, hogy p.csa osztálytársaid vannak, akik szerint gáz vagy, mert nem vagy 40kg, mint ők, vagy szemüveged van (nem írtad meg, hogy mi az undorodás oka). Mert ezeknek a véleményét le kell sz.rni! Úgyis találnak valakit, akit lehet cikizni, ebben a korban a lányok ilyenek, mondhatni gonoszak. Ne akarj rájuk hasonlítani!

Én eléggé csúnyácska voltam 16 évesen, de most sokmindent megadnék, hogy megint annyi lehessek! Mert ettől még boldog voltam. És mára már valahogyan csinos lettem, és örülök neki, hogy nem szexeltem 16 évesen minden hétvégén másik jöttment sráccal. Mostmár van párom, szeretjük egymást, lefogytam, a bőröm is szebb. Pedig az a tipikus "gáz" kislány voltam. Szóval te se add fel!!


22L

2012. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor ne nevezd magad nőnek. Igazából nem is vagy az... Lány vagy még, tini. És szerintem téged egyáltalán nem érdekelnének még ezek a dolgok, csak a környezeti hatás miatt úgy érzed, hogy téged is érdekelnie KELL.
2012. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

basszus.. minden 16 éves lány??? igen, azért vagyok ronda mert nem vagyok olyan mint ők, mert az a szép, ennyi. és egy dagadék kismellű senki nem is lehet szép SEHOGY SEM!


lánynak se nevezném magam. lehet hogy reptoid vagyok, mert hogy emberre nem hasonlítok az is biztos. na jó csak már nagyon le vagyok fáradva, de a mondat második része komoly.

2012. jan. 8. 01:33
 19/32 anonim ***** válasza:

De most komolyan írjátok már le, mi az amitől ennyire kivagytok. Kifér az egy kommentbe :PPP

16 évesen (vagy akár 23 évesen ;)) azért durva, hogy ha valaki nem érzi magát nőnek!!!


21F

2012. jan. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

1. mi köze ehhez a nézeteimnek?? a külsőmtől undorodok nem a belsőmtől.

2. sovány?? hol élsz te?

3. azt már nem csinálom, csak a miheztartás végett.

ennyit erről.

2012. jan. 8. 01:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!