Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy annyira undorodok magamtól, hogy nem élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
Meg úgy semmit. Soha nem is önkielégítettem. Egyszerűen annyira undorodok magamtól, hogy el se tudom képzelni. Emiatt válhatok frigiddé, vagy most akkor mi van? Ha átesnék pár plasztikai műtéten akkor sikerülne, de egyelőre nem látok rá esélyt..
2012. jan. 8. 01:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Szívemszottya, én nőnek érzem magam... :) Nem jó nőnek, de nőnek.
2012. jan. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

nincsen rólam fotó.. majd biztos még fényképezgetem is magam, szerintem kiégne a gép, vagy mit szoktak azok csinálni. bocsi ha kicsit bunkónak tűnök, csak rossz a kedvem.


na jó megpróbálom leírni.. dagadt vagyok, nincsen NINCSEN! NEM KICSI! NINCS! mellem, csúnya az arcom, O alakú a lábam, bazi nagy a vádlim, még a hajam is ronda. ennyi. kell még indok??


hát én meg nem, szívemszottya.

2012. jan. 8. 01:41
 23/32 A kérdező kommentje:
jó, most elkezdenétek trollkodni, szóval azért van mellem, de melltartót nem kapni rám ennyi biztos.
2012. jan. 8. 01:42
 24/32 A kérdező kommentje:

aha, jobban érzem magam.

oh elnézést azt hittem már nekem írtad.. akkor sok boldogságot nektek.

2012. jan. 8. 01:43
 25/32 A kérdező kommentje:
szerintem kifejtettem. az előző oldalon van.
2012. jan. 8. 01:43
 26/32 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen exem, mint te, hááát... Soha még egyszer olyan lányt. Inkább magányosan halok meg, de soha!


Nem plasztikai műtét kell, hanem önbizalom. Keress szexuálpszihológust.

2012. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ha ilyen agresszíven utasítod el a segítséget, ne várd el, hogy bármi is változni fog.

Hidd el, már bocsi, neked tényleg nem a külsőddel van baj, hanem a belsőddel.

Valószínűleg sohasem mosolyogsz és irigy vagy mindenkire magad körül.

Pedig nem kéne. Még le lehet fogyni. A melleid nőni fognak még. Nekem is kicsi, de legalább van, 22 éves vagyok és még mostanában is növekszik, szerencsére.

2012. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Na jó:

tini vagy, teljesen normális, hogy ilyeneket érzel, de előbb k*rva gyorsan nézz magadba:

én 15 éves korom óta pikkelysömörben szenvedek (kisebb-nagyobb vörös foltok, hámlik, viszket, bereped, ha olyan helyen van), nagydarab is vagyok, de soha nem undorodtam magamtól (legalábbis ennyire nagyon nem), mint te, ez már az idióta médiának köszönhető, agymosott lettél te is, gondolom sok fiúcska is beszólt, mert nekik is a Miss Tökély kell, akiket retusálva látnak képeken, videókon, szétsminkelve, plasztikázva.

Manapság a 30 kiló vasággyal tinik is dagadt disznónak érzik magukat, holott a szél elfújja őket.

Fogyózz, ha nem tetszik a súlyod, a hajaddal fodrász is tudna mit kezdeni, szépen öltözöl, a testalkatodhoz, akkor nem olyan vészes. Nem nyavalyogni kell, ezt értsd meg, még ha kicsit bunkón is írtam le, de unalmas, hogy a mai fiatalok, hogy nem találják fel magukat!

22/L (sok-sok éve kapcsolatban vagyok, mindennemű hibámmal együtt)

2012. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Én nem utasítok el semmiféle segítséget. ELnézést ha úgy tűnt. Amúgy meg bocsánatot kértem hogyha bunkónak tűntem volna, de késő volt már nem igazán voltam magamnál.


Elmondanám mindkettőtöknek, hogy NEM a súlyommal van a baj. Hanem az ALAKOMMAL. Fogyóztam én higgyétek el, bár csak egyszer. Egy hónapig napi 1000kcal-t ettem, és egy kilót ha fogytam. Az alakommal meg nem lehet mit kezdeni szerintem.


Annyiban igazad van, hogy a belsőmmel is baj van, igen, önbizalomhiányos vagyok, DE ez csakis a külsőm miatt van. Szóval ez vagy egy ördögi kör, vagy pedig tényleg a külsőmből indult ki minden. Nem előbb voltam önbizalomhiányos és utána lettem ronda, hanem előbb ronda aztán önbizalomhiányos emiatt.

Sajnos igaz hogy mindenkire irigy vagyok, de meg is van rá az okom. Ők szépek én meg nem, most mit csináljak?

A melleim 12 éves korom óta nem nőttek egy centit se.


Szóltak már be, de legkevésbé sem vagyok agymosott. Nekem akkor sem a dagadékok tetszenének ha azt reklámoznák, hidd el, és szerintem másnak se. Nekem megvan a saját ideálom, és nem muszáj 30 kilónak lennem, csak ne legyen rajtam háj, mert annak már a nevében is benne van, hogy FELESLEG.


Nincsen semmi baj az öltözködésemmel, nem azért szóltak be, és az nem is érdekelne. Engem az bánt amikor olyanért szólnak be amiről nem tehetek - mondjuk az alakom. És mondom, nem a súllyal van a baj (amúgy meg 60kilós nőn is lehet az a +10kg izom is meg háj is, szóval rohadtul nem a súly a lényeg) hanem az alakommal.

2012. jan. 8. 18:10
 30/32 anonim ***** válasza:

Én javaslom, hogy menj el hormonvizsgálatra. Ha edzéssel nem tudtál lefogyni, és a melleid nem nőnek, de mégis hízol, az nekem nagyon hormonzavarnak tűnik, amin manapság könnyen lehet segíteni.

Vesznek egy kis vért, és kimutatják van-e valami rendellenesség.

2012. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!