Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony, alacsony fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony fiúk! Nektek hogyan sikerült barátnőt szereznetek? Vékony, alacsony fiúként van egyáltalán esélyem barátnőre vagy tele kell zabálnom magam és állatra kigyúrnom, hogy kelljek végre egy szép lánynak is egyáltalán? 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:29
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, köszi ez egy értelmes válasz volt.
2012. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egy humoros, jó dumájú srác többre megy mint a kigyúrt.
2012. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

ma 23:45


Persze 184cm magassággal még jó, hogy imádnak. -.-"


Tény, ha magas vagy, akkor nyert ügyed van.


Olvastam pár ilyen lehangoló cikket.


Alacsony pasik beszopták, vagyis én is. :/

2012. jan. 8. 23:52
 14/27 A kérdező kommentje:
azért kösz aranyoskám :D
2012. jan. 8. 23:55
 15/27 anonim ***** válasza:

156 centis lányként, nekem nem volt gondom ezzel a magassággal, és biztos, hogy vannak még hozzám hasonló leányzók =)

21/l

2012. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 aranyoskám ***** válasza:
igazan nincs mit kerdezo, de am komolyan mondom, ha atveszed a laza stilust amit boncolgattam a kommentemben, akkor lesz jopar csaj hiaba vagy alacsonyabb. nalam is sok magasabb srac van a kornyeken mindig (190-200centik) es azokat is szeretik a lanyok. de en vagyok az aranyos, jofej satobbi, ezert en vagyok a befuto, meg mert nem hajtok kapasbol a szexre, ami nalam visszahuzo tenyezo h egyaltalan nem megyek be diszkoba, ezt ertsd ugy h ami nappal van oda se megyek be soha, nem az ejszakaval van a bajom. cigi nulla pia az ha havonta egy sort megiszok sokat mondtam, viszont mivel BMX-ezem, okos, humoros vagyok, meg van bennem egy olyan baj, ami meg a suliban is segit (akarmilyen bunko a tanar, utal nekem egyest adni ;) ) , ezert baromi sok csaj oda van ertem.
2012. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát 170 cm az nem valami sok , ha még nőnél valahogy 4-5 cmt akkor már nem lenne probléma. Vannak egyébként tök hatásos nyújtó gyakorlatok amik még 20-30 évesen is dobnak 1-2 cm-t meg hülyén hangzik de ha sokat meditálsz rajta akkor is nőhetsz :D Régen Németországba laktam ott élt egy harcművész ismerősöm aki pár hónap alatt nőtt egy csomót mert kellett neki valami nemtom mihez , bár akkor még kicsi voltam de tök vicces volt ,hogy csak úgy megnőtt :D Ő viszont tényleg komolyan vette az ilyesmit és meditált vagy nem is tudom . Szóval nem lehetetlen amúgy ez sem, akár menj el agykontrollra az is valami hasonló. Ha meg nevetségesnek találod az ilyesmit akkor maradj csak pici vagy adass be magadnak injekciókat hátha a 8 karod mellett még 5 centivel hoszabb is lesz a lábad.

Egy magas lány.

2012. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
És amúgy a kérdésedre válaszolva, nekem most egy nálam alacsonyabb fiú a barátom bár nálad azért magasabb egy pár cm-vel és hát ő az „első” úgymond aki alacsonyabb nálam és bejön :D Konkrétan imádom nagyon férfias , és annak ellenére hogy nem túl magas. Bár szinte minden csaj odáig van érte mert olyan kis helyes :P HIHI : ) És eleinte nagyon fura volt de úgy örülök végülis hogy összejöttünk mert életem szerelme és a személyisége meg hogy mennyire okos (mindig kioktat :D ) is mind hozzájárult ahhoz hogy pont lesz*rjam a magasságát :D Amikor annyira boldog vagyok vele majd pont azon fogom elbukni Őt hogy egy két hülyének nem tetszik. Hát kapják be. Én így szeretem és egyáltalán nem zavar még magassarkúba sem , főleg mikor átölel az izmos karjaival :,) És anyunak is nagyon tetszett :D A belinkelt kérdés- kérdezőjével szerintem egy cipőben járhatunk :)
2012. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Vannak egyébként tök hatásos nyújtó gyakorlatok amik még 20-30 évesen is dobnak 1-2 cm-t meg hülyén hangzik de ha sokat meditálsz rajta akkor is nőhetsz"


Biológiai képtelenség. Az ember a huszas éveinek elejéig nő, utána a további növekedés lehetetlen, mert elcsontosodik az epiphysis porckorong, ami a csövescsontok növekedéséért felelős.


Egy medikus

2012. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!