Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony, alacsony fiúk! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony fiúk! Nektek hogyan sikerült barátnőt szereznetek? Vékony, alacsony fiúként van egyáltalán esélyem barátnőre vagy tele kell zabálnom magam és állatra kigyúrnom, hogy kelljek végre egy szép lánynak is egyáltalán? 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 23:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom a gyakorlatok amiről hallottam mennyire hatásosak , ebben nincs tapasztalatom. A meditálós dolog meg igaz , nem viccből írtam -jó lehet a meditálás szó nem jó rá de más nem jutott eszembe- bár gondolom nem hiszed el nem is "posztod" ezt elhinni , de ez annyira nem érdekel én hiszek az ilyesmiben mert már tapasztaltam , többször is.

És egyébként érdemes nyitni az ilyesmi fele életviteli szempontból is nagyon sok jó dolgot lehet elsajátítani.

2012. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%

a magasság nem mindenkinek akadály. nekem bejönnek a nálam alacsonyabb fiúk, és hidd el, van még ilyen lány. szóval fel a fejjel:)

17/L

2012. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Egyetértek az elottem szoloval;)
2012. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg csaj van 165 alatt (és ők a legszebbek :D )
2012. febr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nyugi sok csajnak bejön. Itt is volt 2 a 30-ből. Kb ez az arány az életben is. :D


Női átlagmagasság 162 cm, a férfi átlag pedig 179,5 cm.


De amúgy való igaz, hogy sok kiscsaj (mert azok, nők nem lehetnek) rögtön így kezdik: A pasi legyen minimum 185 centi magas. Pláne netes társkeresőnél van ez, ahol ugye a maradékok találkoznak (nem hiába szorulnak oda, az életben senkinek nem kellenek). Amúgy minél alacsonyabb egy nő, annál magasabb hapit akar.

2012. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Bakker azért durva, hogy megint a méretekkel van a para....

Ez nem elég hosszú, vagy vastag, vagy magas, vagy nehéz, vagy mit tudom én..... Kicsit nehezen tudom elhinni, hogy ez lenne a világ. Bakker azzel ne kezdj, aki ezekre utazik és nem Téged akar. Te nem az a 155 cm vagy az egy adottság amit kaptál és nem tudsz vele mit kezdeni. Lehet, hogy nem terem minden bokorban nő, de ha egyet találsz mondjuk 100-ból, aki Téged szeret és nem a magasságod, akkor már jó. Szóval nem önsajnálkozni. Élj és majd jön. Add önmagad. Legyél vidám és ne hogy a magaságodból eredő kisebbségi érzésed Rád telepedjen, mert az kifele kisugárzódik és megérzik a nők, hogy nem vagy magaddal rendben.

2012. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ne legyetek már p*csarcúak :D a magasság szerintem nem számít... aki azt nézi, az egy elérhetetlen p*csa ;)
2012. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!