Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, baj az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, baj az, ha egy fiú sokat ad magára? (Haj, arc, szőrtelenítés stb)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb hajam van, és gyakran járok fodrászhoz, mert festetem is. Eredetileg is szőke vagyok, de a festés kiemeli. Vasalom is a hajamat.


Borotválkozás, szőrtelenítés (test egészén) alap.

Testápolót is használok.

A számat néha bekenem szájfénnyel (SZÍNTELENNEL!!!), mert szép a vonala, szokták dicsérni, és a szájfénnyel emelem ki.


Öltözködésem visszafogott, de szeretem a színeket is magamon pl rózsaszín, lila, sárga.


Ez baj?


2012. jan. 9. 19:30
1 2 3 4
 21/36 Normálisvagy? ***** válasza:

Nekem ez már sok lenne!

Szerintem egy normális pasinál az annyiban kimerül, hogy minden nap fürdik(jobb esetben :D), tiszta ruha, borotválkozás, fogmosás, kis parfüm..., és szerintem ez igényes, de amit Te csinálsz...:) Persze, ha így érzed jól magad, ezzel semmi baj sincs!

Testápoló nem baj, de a szájfény..., én kiröhögném a pasim, ha száj fényezné mellettem a számat, utána pedig elgondolkoznék, hogy akkor most mi is a szitu! :D

2012. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

"ma 20:03


Köszönöm a kulturált választ!


Nem baj, hogy neked nem jön be, de legalább leírtad a véleményed és nem anyáztál meg őrjöngtél itt, mint egyesek."


Ezt magadnak irtad?

2012. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Normálisvagy? ***** válasza:
*ill. száját! :D
2012. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

20:08


Köszönöm!


Valójában csak érdeklődöm, mennyire jön ez be. A környezetemben azt tapasztalom, hogy tetszem a lányoknak.

2012. jan. 9. 20:10
 25/36 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamnak írtam, hanem az akkor írt kommentelőnek, aki normális stílusban viszonyult hozzám.
2012. jan. 9. 20:12
 26/36 A kérdező kommentje:

Egyébként sok férfi festi a haját, száját. Csak nem látszik.


Meg sok lány szereti a csupiságot.


A szolizás meg már manapság megszokott.

2012. jan. 9. 20:13
 27/36 anonim ***** válasza:
15%

Bottal nem piszkálnám meg az ilyen embert. Hajvasalás, hajfestés, kifested a szád, szőrtelenítés mindenhol. Pont, mint egy lány. A rózsaszín és lila ruhákkal pedig végképp.


Te lehet, hogy férfiasnak érzed magad, de inkább kiskirálylány vagy. Te vagy a férfiak szégyene, a a legalja sz*r.

2012. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A negatív vélemény is vélemény!


Én így érzem magam tisztának, szőr nélkül.

2012. jan. 9. 20:25
 29/36 anonim ***** válasza:
A királylány. :D
2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Eltűntek a rágalmazó válaszok.

Örülök. Így remekül ki lehet szúrni, mennyi homofób van. Szánalom.

2012. jan. 9. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!