Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, baj az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, baj az, ha egy fiú sokat ad magára? (Haj, arc, szőrtelenítés stb)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb hajam van, és gyakran járok fodrászhoz, mert festetem is. Eredetileg is szőke vagyok, de a festés kiemeli. Vasalom is a hajamat.


Borotválkozás, szőrtelenítés (test egészén) alap.

Testápolót is használok.

A számat néha bekenem szájfénnyel (SZÍNTELENNEL!!!), mert szép a vonala, szokták dicsérni, és a szájfénnyel emelem ki.


Öltözködésem visszafogott, de szeretem a színeket is magamon pl rózsaszín, lila, sárga.


Ez baj?


2012. jan. 9. 19:30
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Télen szoliba is eljárok, mert nem tudok napozni.


A barátaim szerint már sok, de valaki mondja, hogy jól nézek ki így.

2012. jan. 9. 19:58
 12/36 anonim ***** válasza:
fogadjunk,hogy több faszt fogtál már mint kilincset
2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem vagyok meleg és nem kéne anyázni.

Nem tehetek arról, hogy igényesebb vagyok az átlagnál és így érzem jól magam.

2012. jan. 9. 20:00
 14/36 anonim ***** válasza:
Te egy hímpunci vagy
2012. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Hát én azt modnom hogy egy férfi legyen szőrős, ne fesse a haját és ne vasalja, a száját meg szőlőzsír oké ha télen kiszárad de szájfény?! Úgyhogy szerintem messze nem vagy férfi az ÉN szememben. Szerintem a agyonszolizott pecsáknak bejössz, de nekem nem.
2012. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

NEM vagyok meleg! Nehéz felfogni?

Ezt úgy nevezik, hogy: IGÉNYES.

2012. jan. 9. 20:02
 17/36 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nagyon nem szeretem az ilyen pasikat, mint te... Azzal nincs semmi baj, ha valaki ad magára, de ez már túlzás.. a hosszabb haj attól függ, hogy mennyire hosszú, és hogy jól áll-e neked. A festés.. hát ne haragudj, de szerintem ez bu.zis, ha még nincsenek ősz hajszálaid, mert akkor mondjuk még megérteném. Borotválkozással nincs semmi baj, de a szőrtelenítés a lábon és a kezen már nagyon nem jó szerintem... nagyon nem szeretem ha egy pasinak szőrtelen a lába.. pont hogy úgy lenne férfias. Testápóló ok.

A szájfény akár színtelen, akár nem, rohadtul bu.zis.

Rózsaszín és lila felsők... hmm.. még elmennek..

2012. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Aki nem szokványos kérdést tesz fel, az már egyből kamu?

Akkor te ne válaszolj rá. Amúgy is csak anyázni tudsz.

2012. jan. 9. 20:03
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
Büdös kis ratyi vagy.
2012. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

A szexuális orientáltságomat talán én vagyok az, aki jobban ismeri, nem?

Mondtam, hogy nem vagyok meleg. De te biztos jobban tudod.

2012. jan. 9. 20:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!