Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szoktatok viselkedni ha nagyon tetszik egy lány? (Bővebb részletek lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

Van egy évfolyamtársam,akivel még nyáron elkezdtünk msn en beszélgetni,és ott mondott is dolgokat hogy milyen szép vagyok meg igy ugy amugy..:D:S

De...

Szeptember óta eddig nem is beszéltünk személyesen,csak megállás nélkül néz,minden szünetben és már a haverjai is néznek:SNéha totál kiborító a szitu:(:D

Jópárszor köszönt már,de beszéd az semmi:(

Multkor rám irt msn en ahol iszonyu jót dumáltunk,és kérdezte hogy van e barátom...mondtam h nincs...erre kérdezte hogy és jelöltem?mondtam hogy az sincs...lehet itt b*sztam el:(:(

Ő mondta hogy neki van bnője:(:(

Mégse ugy viszonyul a csajhoz mintha a bnője lenne:(

Engem meg folyton bámul:D:D


Ne haragudjatok,hogy értelmetlen lett az egész,de nem tom megfogalmazni ezt már én se:D:(


Várom a tanácsokat:)


2009. máj. 24. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem menny oda hozzá ha már ö nem mer vagy nem akar lépni aztán kiderül hogy mi lesz sok szerencsét :)
2009. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt bizony komoly ellentmondások vannak az általa alkalmazott nonverbális gesztusok és a tudatos viselkedése között. Azt mindenképp tudnod kell hogy az előbbiek mindig őszintébbek, a viselkedésed meg lehet játszani (a gesztusokat is bizonyos szintig, viszont vannak abszolút nem irányíthatóak, és mivel az összes gesztus úgynevezett gesztuscsokorban jelenik meg, ezért ha nem illenek össze gyanút kell fogjál). Az is idekívánkozik viszont, hogy az ember ha tetszik neki valaki hajlamos bizonyos dolgokat belelátni, ennek fényében gondold át mit tapasztalsz valójában (mi ugye itt csak azokra tudunk támaszkodni amiket leírsz, és ha ezek nem pontosak, akkor a segítség sem lehet ;-)).


Ennyi bevezető után, nekem az a véleményem, érdemes a gesztusoknak hinni. Ezek pedig azt sugallják hogy szimpatikus vagy neki, a nézés is (bár ezt is sokféleképp lehet, de feltételezem felismernéd ha épp nem azzal a szándékkal nézne). Ha a barátai is néznek az annyit jelent hogy: A) tetszel nekik is, B) mesélt rólad nekik, épp ezért néha szemügyre vesznek. Azért én még azt javaslom, hogy emellé érdemes további jeleket is begyűjtened, nőből vagy úgyhogy ezeket nem eshet nehezedre felismerni (ha mégis akkor kérdezz rá még itt). Az hogy nem beszélgettek élőben, simán betudható annak hogy félénk a srác, msnen ugye ez is könnyebb.


Viszont ami megfontolandó hogy van barátnője. Akárhogy is bánik vele, magadnak kell elszámolnod a lelkiismereteddel bele akarsz -e avatkozni, akármilyen rossz is a kapcsolatuk. Egyrészt kívülről nehéz megítélni valóban mennyire jól állnak a dolgaik, másrészt ha valóban szereted őt, honnan tudod hogy neki épp nem azzal a lánnyal jó akivel van (valamiért ugye csak választotta)? Ha döntöttél akkor pedig annak megfelelően cselekedj!


Még annyi megjegyzést, ha valóban félénk (a te tapasztalatod is ezt támasztja alá) akkor könnyen lehet h már tényleg azért viselkedik úgy a barátnőjével, mert már nem szereti de "gyáva" és nem akar szakítani vele, viszont téged néz, mert szimpatikus vagy neki.

Arra vigyázz hogy bármit is választasz, ne alázd meg magad, és fuss utána a barátnő ellenére, ha szeretne tőled valamit és megpróbálkozol nála, akkor igenis követeld meg hogy legyen tisztességes a másik lánnyal és előtte szakítson vele.


21/F

2009. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azzal, hogy mondtad hogy nincs jelölted, valószínű azt szűrte le, hogy nem tetszik neked, mégha nem is így van, ő már nem valószínű, hogy oda megy hozzád hisz elméletileg tudja a választ, ezt talán csak akor mentheted meg ha te lépsz mielött késő lenne
2009. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:):)

Várok még ötleteket,tanácsokat és mindent:)

2009. máj. 25. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Ő azt várta, hogy te azt mondod, hogy jelölted: Ő maga :D

De miután nincs, szerintem befejezte veled a kapcsolatot.

2009. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)


Legközelebb már odafogok figyelni az ilyen apró célzásokra..ha lesz legközelebb:D

2009. aug. 4. 18:59
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:D


Most olvastam a kérdésemet vissza,és az a helyzet,hogy már az érintett is itt van mellettem:D:D:D

Odamentem hozzá,elhívtam beszélni,és elmondtam neki mit gondolok,hogy érzek,stb...Először elkezdett röhögni,de nem bunkón,csak azon röhögött,hogy mennyire szerencsétlenek vagyunk,hogy nem vettük észre egymás jeleit:DD

Aztán megcsókolt:D*.*


Pont mint egy love story:D:D

Ez júniusban történt,azóta is nagy a szerelem,és kb már itt lakik nálunk:D Szülők elfogadták és imádják,ahogy az ő szülei is engem:D:D

2009. szept. 6. 10:01
 8/9 A kérdező kommentje:

jó elrontottam:DD



áááh.


júniusban nem akkor még csak tervezgettemm:DD


augusztusban jöttünk össze :D

2009. szept. 6. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Aranyos történet. :)))


Valamit nem értek, azt, hogy akkor volt-e barátnője, vagy csak írta.

2018. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!