Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni és hogy bírják ki az emberek?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam és van egy tippem rá, hogy még sokáig nem kerül rá sor. De egyszerűen kíváncsi lennék rá, hogy miért jó. Mert annak kell lennie, nem? Akkor nem csinálnák annyian. Én úgy látom csak bőr és bőr találkozása és elképzelésem sincs hogyan bírják ki az emberek sikítás nélkül, hogy valami idegen dolog a szájukon/ban ügyködik. És mielőtt valaki okos tanácsokkal látna el; már megkérdeztem anyukámtól is és ő azt mondta: nem tudja, igazán sosem szeretett csókolózni, kérdezzem mástól.
2012. jan. 12. 21:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jó, oké... tehát nagyjából, ahogy kiveszem, a szerelem lesz a dolog kulcsa. Valójában a szerelem dolgot sem értem, de ha már ez a kérdés felháborított egyeseket, akkor inkább azt mondom: hagyjuk!

Kösz az eddigi válaszokat.

Amúgy jó kérdés ez a "miért jó a szex?"

Én úgy tudom, hogy a boldogság hormon miatt jó. De ha valamilyen formában elérhető "áru" lenne az endorfin, mindenki vehetné és lőhetné magát, szóval tényleg fölöslegessé válna a szex. A fajfenntartásnak pedig olyan sok módja van már... na mindegy.

2012. jan. 12. 21:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Valójában a szerelem dolgot sem értem"

Igazából nem is lehet, ezek mind-mind olyan dolgok amiket, meg kell tapasztalni, érezni kell. Idővel biztos te is szerelmes leszel valakibe, és isten adja, hogy ő is beléd, akkor majd megérted, hogy mi miért jó, vagy éppen miért nem, addig nem érdemes ezen elmélkedni.

2012. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na mostmár tényleg kiváncsi vagyok hány éves lehetsz
2012. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
majd ha szerelmes leszel megtudod milyen jó csókolózni...
2012. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te elmebeteg vagy. :| Ennyire utálod a jó dolgokat? Vagy egyszerűen emberellenes vagy, hogy te nem is akarsz csókolózni? ._. Majd ha kipróbáltad, máshogy fogsz róla vélekedni. A szexről is... Élvezetszerzés céljából történik az is, de ha te megveted a jót, akkor így jártál cicu. :)
2012. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

17 múltam, bár szerintem ez irreleváns.

Kösz a válaszokat!

2012. jan. 13. 12:13
 17/22 anonim ***** válasza:
76%
Ez igen is számít. 17 évesen már a csóktol nem kéne undorodni. Érdekes egy gyerek vagy te
2012. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mások is mondták már.

Megjegyzem, nem undorodom a csóktól. Csupán fel nem foghatom, mi a lényege. Illetve most próbálok rájönni...

Egyébként, kipróbáltam a taperolós és a zuhanyrózsás módszert is. Eredmény: kézzel semmi, zuhanyrózsával pedig röhögőgörcs.

De az eddigi válaszokból feltételezem, a csók kellemes érzetének esszenciális eleme, hogy egy másik emberi lény csinálja, akit szeretsz.

2012. jan. 13. 13:52
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért, léteznek aszexuálisok is.
2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Igaz. Végülis lehetséges, hogy az vagyok.

Sosem gondoltam, hogy az élet legszebb dolga a szerelem vagy hogy egy párkapcsolat fontos lenne. Sőt...

Elképzelhető, hogy egyedül, szűzen, a macskáim társaságában fogok majd meghalni mert aszexuális vagyok. Bár nem hiszem, hogy feltétlenül ez következik a kissé sajátos, objektív szemléletmódból.

Ja és ha már ilyen készségesek vagytok; csókolózás közben nincs légszomjatok?

2012. jan. 13. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!