Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy szép lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy szép lánnyal kézenfogva végig sétálni a városban, majd egy padra leülve csókolózni. Olyan nagy álom ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 02:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
lehet hogy igen...
2012. jan. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
mi tart vissza amúgy?
2012. jan. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Félek kezdeményezni, mert csúnyának tartom magam.
2012. jan. 10. 02:13
 4/35 anonim ***** válasza:
ha te annak tartod magad, más miért tartson jóképűnek?
2012. jan. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

mert láttam már olyan ronda fiút szép lánnyal, másrészt meg mindig a lányok jönnek azzal, hogy nem a külső a lényeg nekik -.-


amúgy volt, aki azt írta, hogy nagyon szép zöld szemeim vannak meg helyes vagyok arcra is, de én továbbra is csúnyának látom magam és félek alányoknál kezdeményezni


akik ezt írták azokkal is inkább megszakígtottma a kapcsolatot, mert élőben akartak találkozni velem, de én úgy éreztem, hogy a képen nézek ki csak nekik jól és ha élőben meglátnának biztos nem tetszenék már

2012. jan. 10. 02:17
 6/35 anonim ***** válasza:
tegyél egy képet képfeltöltésre aztán megnézem ha elküldöd privátba.
2012. jan. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
40%

Figyelj csak ébresztésként írom, amit írok, és nem bántásból:

Helyes, sajnáltasd itt magad, addig meg én majd sétálgatok a szép lányokkal kézen fogva. Ameddig itt gyk előtt ülsz, addig sem rontod az esélyeim.

2012. jan. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, a fiatalok 40-50%-nál ez előfordul. Kinél jobban, kinél kevésbé. Ne azzal foglalkozz, hogy te milyen vagy. Inkább foglalkozz másokkal, ismerkedj. Ha nem megy szexuálisan, először csak gondolj baráti kapcsolatra és ne akarj többet. Aztán belejössz és menni fog az ismerkedés más célzattal is.
2012. jan. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 *Tündérke* ***** válasza:
100%
Minden csak magabiztosság kérdése... Ha te csúnyának tartod magad, más is annak fog látni, mert az önbizalom hiány kiül az emberre. A legcsúnyább lányt vagy fiút is széppé teheti a kisugárzása, és az önbizalma!
2012. jan. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá akkor nagy álom. Ott kezdődne a valóság, hogy nem lököd el magadtól. Ez lenne a minimum.
2012. jan. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!