Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó csókolózni és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó csókolózni és hogy bírják ki az emberek?

Figyelt kérdés
Még sosem csókolóztam és van egy tippem rá, hogy még sokáig nem kerül rá sor. De egyszerűen kíváncsi lennék rá, hogy miért jó. Mert annak kell lennie, nem? Akkor nem csinálnák annyian. Én úgy látom csak bőr és bőr találkozása és elképzelésem sincs hogyan bírják ki az emberek sikítás nélkül, hogy valami idegen dolog a szájukon/ban ügyködik. És mielőtt valaki okos tanácsokkal látna el; már megkérdeztem anyukámtól is és ő azt mondta: nem tudja, igazán sosem szeretett csókolózni, kérdezzem mástól.
2012. jan. 12. 21:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A szerelem csak egy része. A másik az, hogy a szájban nagyon sok idegvégződés található, ezért nagyon érzékeny.
2012. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Orron és a kisebb szünetekben szájon is lehet ám levegeőt venni. :P
2012. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!