Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatom elején járok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatom elején járok, és az van, hogy elhanyagolom minden mást. Tudom ez nem jó, de mit tegyek, ha csak vele akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem csak a barátaimat, de a tanulmányaimat is elhanyagoltam. De rá szoktam magam venni arra, hogy elmenjek barátnőzni, de azon kapom magam, hogy ott is csak Rá gondolok.. Pedig a barátnőim is nagyon fontosak számomra. Mintha nem létezne számomra més most, ez normális?
2012. jan. 13. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is ez volt.. semmi sem számított csak Ő. De most már valahogyan megtaláltam az egyensúlyt :)
2012. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején szerintem ez normális. Idővel ez csökkenni fog. Ezt hívják rózsaszín ködnek :)) Szépen lassan, folyamatosan halványodni fog. Addig pedig, élj a mának ;)



21F

2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tudod hogy nem teljesen jó amit csinálsz, akkor már csak el kell kötelezned magad a melett, hogy teljesebb életet élj, ne csak a pasiddal legyél
2012. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trenírozd magad arra a pillanatra, amikor majd először jössz rá, hogy megcsalt.
2012. febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem meg ne legyél vele olyan sokat együtt mert akkor hamar megunod :)nem is hogy megunod de akkor már nem lesz olyan izgalmas vele lenni...csináljatok mindig mást de a barátaidat se hanyagold persze csak az igazán fontosakat ne!és persze a családod.hidd el tapasztalatbol irom.
2013. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!