Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rég beszéltem vele....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rég beszéltem vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos, az alapsztori vagy minek nevezzem ezt, márciusban megismertem egy nagyon kedved lány. Onnantól nagyon sokat beszélgettünk vagy 3 hónapig, aztán összejött egy sráccal, ami miatt én már nem nagyon kezdeményeztem felé beszélgetést, így eltávolodtunk egymástól. Azzal a sráccal most már körülbelül 1 hónapja talán szakított, és újra szeretném felvenni a kapcsolatot vele, de itt jön még egy dolog a képbe. Volt osztálytársamtól(lány), segítséget kértem, mert most egy iskolába járnak, csak 1-el lejjebbi osztályba jár ez a lány, akivel rég óta nem beszéltünk, csak mi van hogy ha most a volt osztálytársam elmondta annak a lánynak, hogy segítséget kértem vele kapcsolatban? Szerintetek újra beszélgessek vele? Vagy inkább hagyjam, mert "leégettem" magam ezzel a dologgal?
2012. jan. 13. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Azzal égetted magad le, hogy 3 hónapig rendszeresen beszélgettetek, összejött valakivel erre hullaszag és kuss majd miután szakítottak te, mint valami főúr belibbensz a képbe, hogy "akkor most már szóba állhatunk".
2012. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy most amiatt akarok vele pont beszélni, mert nincs senkije, hanem eddig is azért nem beszéltem, mert engem zavarna az, hogy ha például nagyon jól elbeszélgetek vele és utána meg esetleg miattam lenne közöttük valami, hogy miattam szakítanának.
2012. jan. 13. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan már.. A sztoriról bűzlik, hogy az volt a bajod, hogy veled beszélgetett és mással jött össze. Miért szakítottak volna miattad, aki csak egy haverja volt a lánynak? Mert beszélgettetek? Ugyan!

Egyszerűen nem bírtad volna végignézni, milyen boldog mással ezért inkább leléptél. Önző érdekből ha úgy vesszük.

2012. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, írj rá !
2012. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeld, nem volt vele szoros a kapcsolatom és ha összejött valakivel, akkor azt miért ne hagynám? Főleg ha boldogok voltak együtt, akkor nehogy már miattam menjen tönkre egy jó kapcsolat.
2012. jan. 14. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!