Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valamilyen tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valamilyen tapasztalatotok a feromon parfümökről?

Figyelt kérdés
tényleg használ vagy kamu az egész?
2012. jan. 13. 23:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem akarom elrontani a placebot, de fakeee :D
2012. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én amúgy jóval drágábban, 16 körül vettem anno, de nem bántam meg, és az is jó hogy csak nagyon kevés kell belőle mert ez tényleg jó cucc. Nem tudom hány hónapja van már meg és még mindig félig van nekem. (Mármint a folyadék fele van meg, mert gyárilag nincs csurig töltve az üveg) Persze nem minden nap használom. De ha igen akkor az egy különleges nap :))) :P
2012. jan. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ma 23:51 gondolom te sűrűn használod azért tudod... :)
2012. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha használ is, milyen már, hogy emiatt figyelnek fel valakire... Ugyanolyan becsapás, mint a push-upos melltartó csak nem látható. :D
2012. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt én is kipróbáltam. Szerintem semmit sem ér. Csak pénzkidobás! Sajnos
2012. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 10:35

Igen, én is voltam így egy darabig amíg az olcsókat próbáltam!

2012. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagy baromság az egész. Olyan alapon működik, mint az agykontroll.
2012. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!