Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek játszik az érzései...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek játszik az érzéseimmel? Vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés

Van egy pasim, aki mindig dicsérget más lányokat is rajtam kívül, amikor meg féltékeny leszek, akkor meg én vagy a szemét, hogy miért vagyok az, meg nem kell annak lennem.

Szerintetek?


2012. jan. 14. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
amíg csak dicséri őket, addig nincs gond szerintem...
2012. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben
2012. jan. 14. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem játszik, minden pasi ilyen. Csak valamelyik rájön, h ez zavarja a barátnőjét és esetleg abbahagyja. Am, ha annak ellenére, h téged zavar és mégsem hagyja abba, szerintem van oka.
2012. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második! milyen oka lehet??? (én nem szoktam őt féltékennyé tenni, vagyis próbálom nem ezt tenni)
2012. jan. 14. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h így akar rávenni, h ne féltékenykedj. Mert azt gondolja, h ha gyakran csinálja ezt, majd hozzászoksz. De ez nem olyan valószínű. De, az, h nem érdekli, h téged zavar (ne sértődj meg) azt mutatja, h te sem érdekled annyira. Am, szerintem beszélj erről vele. Különben hány évesek vagytok?
2012. jan. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!