Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a rosszabb elveszíteni...

Melyik a rosszabb elveszíteni vagy meg se ismerni azt akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 02:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elveszteni. :(
2010. máj. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
meg se ismerni.
2010. máj. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Most azt mondom, hogy meg se ismerni rosszabb.
2010. máj. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Elveszíteni... :(:(
2010. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elveszíteni.
2010. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Meg sem ismerni. Még a legmélyebb szerelmi bánatban sem kívántam, hogy bár ne ismertem volna meg, mert hiszek a sorsban.
2010. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Most azt mondom, hogy meg se ismerni rosszabb.
2010. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

helló.

akit igazából szeretsz, azt nem félnél elveszíteni, ezt jobb ha tudod, ha ellenkező az eset, akkor birtoklási vágy, függőség a diagnózis.

kérdésre a válasz.

A legjobb őszintén szeretni, teljesen mindegy, hogy nem ismerted meg még az illetőt, vagy épp elválni készülsz tőle, ugyanis mindig boldogság és öröm tölt el ha ezt érzed.


üdv

25/F

2010. máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elveszíteni....


Utolsót nem értem, majd ha elválok akkor töltsön el a boldogság???? És ne is legyek mondjuk kiborulva, mert akkor én már birtokolni akarnám?

2010. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

kedves előző!

félreértesz valamit.

én nem azt írtam, hogy akkor legyél boldog, ha elveszíted, én azt írtam, hogy ha elveszítesz valakit és siránkozol utána, akkor az nem igazi szeretet, hanem függőség mint egy nyerőgépre, kábítószerre. gondolj bele kicsit mélyebben. egyébként intelligens ember, akinek tiszta a szeretete, minden egyes dolgot képes megérteni, amiért el kell válnia a bizonyos szerettétől. de tudod mit mondok neked, egyetlen egyféleképp lehetséges elveszíteni valakit, ha az meghal. na de kérem, a halál az élet része. ha pedig olyan dolgok miatt kerül szét, akár egy pár, akár egy család, mert valaki jelleme nem illik bele a képbe, azaz gonoszság van jelen, akkor azután nemhogy nem sírna senki, de még örülne is neki.

Kicsoda vagy te, hogy kiborulj? Valami istenség? :) Nem, te is ugyanolyan ember vagy mint én, vagy akármelyikünk, ha nekem megy ez, neked is, természetesen ehhez meg kell érteni az okokat is. Hagyott már el engem is lány, sőt elég aljas is volt a helyzet, de ne hülyéskedjünk már, én biztosan nem fogok lelki ügyet csinálni semmiből, mert van eszem, és azért sem, mert a lelki baj felemészt!

Lehet választani, minden relatív, csak meg kell találni azt a nézőpontot, ahonnan nem fájdalom ez!


üdv

25/F

2010. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!