Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kiszoktátok verni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti kiszoktátok verni a barátnőtök képére?

Figyelt kérdés
Az én barátom elárulta nekem, hogy az én képemre szokta kiverni.kicsit meglepődtem hisz még csak 2 hete járunk:D
2012. jan. 15. 14:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

En szep vagyokxdxd

am orulok csak kicsit ledobbentett de meg mindig jobb mint hogyha masra verne:DD

2012. jan. 15. 14:58
 12/15 anonim ***** válasza:

És mit válaszoltál neki erre? xD

Szerintem normális de ezt így közölni is..

2012. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem! Bleeehhh...

Olyan már volt, hogy sokáig nem találkoztunk, és gyakorlatilag már muszáj volt valamit kezdeni magammal, és akkor elképzeltem, h együtt vagyunk, és úgy...

De b.szki a fényképére... valahogy nem tudom elképzelni.

(2 hete jártok és ezt még közölte is??? W.T.F.???)

2012. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Komolytalan 'xD' és ":D" kérdésre komolytalan válasz..Igen gááázzz!
2012. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
te maszti közben kire gondolsz? :)
2013. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!