Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg nem volt pasim, senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem volt pasim, senkit nem érdekeltem, nem kezdeményeztek. Most meg hirtelen többen is! Ekbizonytalanodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Főzz valami finomat.
2012. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolj a gőzölgő pitére..
2012. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne bizonytalanodj el Béla! Találsz majd új pasit!
2012. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"A szerelem széppé tesz" - Mari néni
2012. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szilvás buktát, mert azt szeretem!
2012. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt az ideje egy normális válasznak.

Megjelent az első jelentkező, rajtad látszott egy jobb, vidámabb kisugárzás, már ezért elkezdtél tetszeni másoknak is. Másik részről pedig vadászösztön. Vidám, jó kisugárzású vagy, tetszel neki, és még meg is kell küzdenie érted.

Hogyan valakivel kezdesz-e kapcsolatot, az rajtad múlik. Találkozgass velük, mondd el nekik, hogy egyelőre többen vannak. Ha mindegyiket megismerted annyira, hogy választani tudj közöttük... Lendítsd fel bennük a vadászösztönt. Na meg persze neked se legyen közömbös, úgy válassz. Sok sikert!

2012. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!