Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegekről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a melegekről? Ha elítélitek őket miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy állnak hozzájuk az emberek, hogy ki az aki elítéli őket , ki az aki nem. Nekem speciel nincs bajom velük, van meleg cimborám is és jól kijövök vele :3
2012. jan. 17. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem ítélem el őket.. bár nem is ismerek senkit aki meleg.
2012. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Én abszolút nem ítélem el a másságot. Több meleg ismerősöm van, és nagyon szeretem őket. A lényeg, hogy mindenki találja meg a belső békéjét, fogadja el magát, amilyennek született.
2012. jan. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Ha a négy fal között csinálják, amit csinálnak, az nem zavar. Azokat viszont elítélem, akik más emberek előtt buzulnak.
2012. jan. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%
Köcs0g bu zik! Mert beteg állatok!
2012. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4%
Elítélem őket.
2012. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
3%
Szerintem minden homosexuális embert el kellene pusztítani, de ezt nem lehet. Ez nem áll jogában senkinek sem, de ha ők elkövették ezt a hibát akkor boldoguljanak el egyedül, ne segítsen nekik senki sem, ne fogadják el őket. Bűnösek, hiszen nem ez a sors várt rájuk, ők kísértésbe estek és a bűnös éeletet választották, ugy hát cipeljék ennek súlyát egész életükben. Nem különbek ök a legalávalóbb gonosztevöktől sem...ítélje el őket az Isten bűneikért ne ember.
2012. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3%

Hogy szeretheti valaki a saját nemét?

Egyszerűen undorítónak találom.....

2012. nov. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
67%

Semmi különöset. Ugyanolyan emberek, mint a heterók, csak éppen a saját nemükhöz vonzódnak. Vannak meleg, leszbikus és biszexuális barátaim, ismerõseim - olyanok is, akikrõl ránézésre is meg lehet mondani, és olyanok is, akikrõl senki nem gondolná. Egyikükkel sincs semmi baj.


A magamutogatásról meg annyit, hogy az ugyanolyan gusztustalan, ha egy fiú-lány páros mindenki szeme láttára egymást nyalja-falja, mint ha egy meleg pár teszi ugyanazt. A feltūnési viszketegség nem a szexuális irányultságtól függ.


Ha valaki nagyon undorítónak tartja az azért lehet, mert rögtön belegondol, hogy mit csinálhat egy meleg pár az ágyban. Nem kell belegondolni! Valószínūleg egy meleg ember is undorodna, ha belegondolna, hogy mit kellene csinálnia egy ellenkezõ nemūvel...de hát nem ezen gondolkozik (jó esetben). Igazából semmilyen pár hálószobájába nem szeretnék belesni. :D

2013. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%

Én azt találom undorítónak, ha valaki elítéli őket. Egyszerűen visszataszítóak ezek a sztereotípiák. Ők is emberek, egyetlenegyben különböznek; ők a saját nemükhöz vonzódnak. Ennyi, és nemtöbb.


A magamutogatásról nekem kétes érzelmeim vannak. Egyrészt szükségesnek találom, mert ez a beteg társadalom vallási tiltásra alapozva nem hajlandó őket elfogadni olyannak, és ez így nincsen rendben. Nem azért vonulgatnak fel, mert kiáltani akarják polgárpukkasztó módon a nép szemébe, hogy 'NÉZZ RÁM, BU.ZI VAGYOK, TE PEDIG NEM! FOGADJ EL!' Nem. Itt nem erről van szó. Mint ahogy mondtam, a mocs.kos keresztények által hirdetett igékre vezethető vissza a tágas körű gyűlölet. Ezért van az, hogy a vallásos emberek intoleránsak, és bűnnek, sőt, ami engem maximálisan felháborít, VÁLASZTÁSNAK(!!!!!!!!!) titulálják a homoszexualitást. Nem. A homoszexualitás egy születési, úgymond 'rendellenesség', de kérdéses, mit lehetne 'rend'-nek tekinteni. De elkalandoztam.

Szóval kellenek ezek a felvonulások, egészen addig, míg a társadalmat nem alkotják ennyire intoleráns szűklátókörű, Bibliai tanításokhoz foggal-körömmel ragaszkodó inkompetens vad..barmok.

Másrészt viszont, mivel én személyesen nem tartom betegségnek, ezért nem helyeslem azt sem, hogy egészséges emberek magukat mutogatják, de addig fogják is, amíg nem lesznek egyenlő jogaik, és elfogadottságuk. Ellentmondásos? Nos igen.


Kicsit bővebben kitérek a vallásra. Ateista létem ellenére rengeteget olvastam a Bibliát, szerintem jobban el tudom mondani Jézus történeteit, mint a helyi plébánosunk. Szóval mondja meg nekem valaki, hogy Jézus, vagy úgy nagyjából bárki MIKOR és HOL, HÁNYADIK OLDAL HÁNYADIK BEKEZDÉSÉBEN mondta, hogy a 'homoszexualitás bűn'? Hm? Majd én megmondom: SEHOL, SEMMIKOR!

Nem akarom hangoztatni az ateizmusomat, de sajnos e helyzetben ez elkerülhetetlen.

Tegyük fel, hogy létezik egy logikát, fizikai törvényeket, és eleve a létet is meghazudtoló, égben lakó szakállas öregember, minden egyes abszurd képességével, melyeket felsorolt a Biblia. Ha valóban szeret minden ro.hadt embert (ebbe nem megyek bele mélyebben, a kérdés a melegség volt) akkor miért hagyja, hogy egy csecsemő ezzel szülessen? (NEM, ismétlem a szexuális identitás NEM VÁLASZTÁS. Ezt újonnan egyébként tudósok bizonyították be, ezért használtam a 'rendellenesség' szót)

Hm? Ezt mondjátok meg. Egy ateista következtetés szerint túl sok az ellentmondás a keresztény vallásban szereplő 'Istenre', hogy létezhessen. Következtetés: vagy nincs, vagy pedig van, de nagyon korlátolt hatalommal. Kérdés, hogy az ilyen Istennek nevezhető-e.


A másik dolog meg a publikus nyalás-falás. Én személy szerint GYŰLÖLÖM nézni, mikor egy hetero pár falja egymást , miközben én a szemközti asztalnál próbálnám, ismétlem PRÓBÁLNÁM megzabálni a Bigapitámat. Kevés sikerrel, persze. Ha viszont homo pár smárol, azt egyenesen szeretem nézni, két okból: számomra izgató, valamint sokkal ritkább jelenség egy nyíltan csókolózó homoszexuális pár, pláne itt, Magyarországon, a maradiság, a mesébe illő politikai pártrendszer, a demokrácia köntösébe bújtatott kommunizmus-szerű diktatúra, és az intolerancia fellegvárában.


Mit csinálnak az ágyban? Ugyanazt, amit egy hetero pár: szeretkeznek. Szexelnek. És nincs ebben semmi undorító, ha azt vesszük, akkor a biológia is egy nagy összetett undormányon alapszik. Mindenki egy nyúlós, ragacsos fehér massza volt. Szerintem így belegondolván mindenki nyugodtan elgondolkozhatna azon, melyik a visszataszítóbb: ez a tény, vagy két azonos nemű szexe.


Egy másik dolog a gyereknevelés. Egy homoszexuális pár sokkal JOBB a gyereknevelésben. Ugyancsak kutatások bizonyítják, hogy az olyan gyerekek, akiknek két apja/anyja van, azok magas szinten extrovertáltak, remek a kommunikációs készségük, okosak, intelligensek, rengeteg barátjuk van (feltéve, ha egyikik sem egy rotttthadék homofób), és mivel a homoszexualitás NEM VÁLASZTÁS, ezért benne van a pakliban, hogy ellentétes neművel köti össze az életét. Ugyanannyi az esélye annak, hogy egy homo pár gyermeke is meleg, mint bármely más embernek, egészen addig, míg ez egy 'születési rendellenesség'.


Házasság? Nos én alapjában véve ellenzem a házasságot, mind hetero, mind homo formában. Balgaság az az elképzelés, miszerint két ember, akik szeretik egymást, összekössék örökre az életüket. Ennél nagyobb ökörséget én még életemben nem pipáltam. Miért kéne bárkinek is ELKÖTELEZNIE magát egy másik emberhez? Persze ez az én szubjektív véleményem, amiből elég is, nyomás az objektivitásra. Én azt mondom, fu.ck yeah. Az USAban már kivívták maguknak, és tekintettel arra, hogy Viktor az USA-i történéseket úgy másolja, mint a tesóm a földrajz háziját a Wikipédiáról, ezért szerintem csupán idő kérdése, míg ide is elérkezik az idő, hogy két vőlegény, vagy két menyasszony állhasson egymás mellett az oltár előtt. És bár én alapjában véve a házasságot ellenzem, ezt ennek ellenére támogatom. Hiszen akármit is gondolok róla, a házasság akkor is egy a legszentebb, legtiszteletreméltóbb, legelterjedtebb, és legelfogadottabb kötelékeknek. Ha legalizálják homoszexuálisok körében is, diszkriminációra hivatkozva (márpedig azt tudjuk, hogy Magyarország diszkriminácóra hivatkozásban utolérhetetlen bajnok), akkor bizony szerintem idő kérdése az is, hogy mikor láthat 40 ember egy kézenfogva járó férfipárt nyilvánosan a parkban, anélkül, hogy 39 elhányná magát.



Én ezt gondolom erről az egész homoszexualitás kérdésről. Vannak benne ellentmondások, de én alapból egy ellentmondásos személy vagyok.


Üdv!


Egy 19 éves biszex srác

2013. febr. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
95%
16-os te egy beteg személy vagy.
2013. dec. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!