Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden pasas nőként tekint rám?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a cicababa típus, nem szoktam szédíteni, erotikus poénokkal nevettetni őket, még állandóan azon kapom magam, hogy a férfiak csakis nőként tekintenek rám. De még csak véletlenül se ismerősként, barátként, évfolyamtársként, munkatársként. Ha valakivel megismerkedek, akkor lehetetlenség, hogy csak barátok maradjunk, közös hobbiról beszélgető barátok, leckét másoló évfolyamtársak... Mindig "bepróbálkoznak" nálam, ha udvariasan elhárítom a próbálkozásokat, akkor pedig rögtön vége szakad a baráti beszélgetéseknek, kávézásnak vagy közös tanulásnak... nem keresnek többet, nem hívnak, nem válaszolnak... "becsapva" érzem magam.
2012. jan. 18. 14:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó, amit írsz azzal az a gond, hogy nem lehetséges. Mérnöknek tanulok, az évfolyamunk úgy néz ki, hogy van 35 pasas és 5 nő. A munkahelyemen is hasonlóak az arányok. Mivel magánéletre a suli és a meló mellett nem sok idő jut, az időm nagy részét e 2 helyen töltöm. Többnyire férfiak társaságában...
2012. jan. 18. 15:11
 12/15 anonim ***** válasza:

"erotikus poénokkal nevettetni őket" - talán pont ez a baj. Én legalábbis azt tapasztaltam, hogy amelyik pasival vagány, szókimondó voltam azok többnyire nem akartak tőlem semmi komolyat, mivel úgy viselkedtem mint akármelyik lökött haverjuk. Szerintem egy pasi akkor barátkozik egy lánnyal, ha az a lány olyan "pasis" mint a haverok.

Ha szelíd, visszahúzódó kedves lány vagy és még szép is, akkor rögtön felébred bennük a hódítási vágy, de ha azt érzik rajtad, hogy domináns vagy mint ők, akkor nem látják értelmét közeledni.


Ez az én filozófiám. Próbáld ki, hátha beválik. :)

2012. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj ezzel, hogy sok férfi ismerősömbe energiát, időt fektettem, hogy barátság legyen köztünk"


Ők meg abba fektették az energiát, hogy szexuális kapcsolat legyen köztetek. Most hozzád hasonlóan csalódottak, és lehet, hogy épp feltettek ezen az oldalon vagy máshol, egy "miért csak barátként tekint rám minden csaj?" kérdést. Semmivel sem vagy jobban becsapva, mint ők. Egyikteknek sem jött össze az, amit akart. Mást meg nem akart.


Egyébként ha ez 3-4 alkalommal fordult elő, akkor könnyen lehet, hogy csak nem a megfelelő emberekkel próbáltál barátkozni. Ha viszont túl sokszor, akkor nagy valószínűséggel te vagy az oka. Vagy nem vagy az a tipus, akivel szivesen barátkoznak (míg a szexuáluis vonzalmat felkelted), vagy a viselkedésedben van valami, ami számodra fel sem tűnik, de a férfiak számára egyértelmű jelzés. Simán lehet, hogy egy ilyen jelzés miatt barátkoznak könnyebben veled kezdetben. Ha ezen változtatni szeretnél, akkor magadon, a viselkedéseden változtass. Nem tudom, mit kéne másképp csinálnod - nem ismerlek. Amit tudok javasolni, az Dale Carnegie "Sikerkalauz I" című könyve.

2012. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj, hogy hiába próbál meg az ember csajokkal is barátkozni - egyszerűen megbeszélik egymás közt v. nem tudom, hogy én veszélyforrás vagyok a palijukra, féltékenynek kell rám lenni és még véletlenül sem barátkozni.

legtöbb esetben olyan kis finoman kifúrnak, hogy szemtől-szemben nem ellenségesek, de bulizni, sétálni nem hívnak, viszont előttem beszélik meg milyen jó volt/lesz. egyszer kérdeztem, jöhetnék-e a válasz: ne haragudj, ez zártkörű.

de haragudtam. mert úgy érzem, nem szolgálok rá hogy mindig kitaszítsanak, csak mert pár, magát férfinek nevező egyed nem bír bizonyos testrészével és löki a süket szöveget.

nagyon belefásultam ebbe. de, gondolom csak nem bennem van a hiba mert így is találtam barátnőket (akiknek a pasija szerencsére tényelg szereti őket és tényleg hűséges, nem próbálkozik össze-vissza másiknál). de nehéz volt rájuk találni.

pasik meg...ezért akartam velük barátkozni, mert a csajok nem akartak velem. csak ők meg nem hagyják vagy azért mert "d.gni kell ami mozog" -elven működnek, vagy mert egyszerűen szeretethiányuk van és akarnak maguknak egy állandó párnát :D ...vagy nem tudom.

egyik barátnőmmel azért szakadt meg a kapcsolatom, mert a pasija 1 év összejárás után bepróbálkozott mikor egyedül maradtunk pár percre. én persze nem akartam, csak azután is erősködött, így egyre kevesebbet találkoztam a barátnőmmel is.

annyira utálom hogy mindig ez van.

2012. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Az egyik férfi haverom (aki tudom, hogy mindig őszinte hozzám) azt mondta, hogy erős a szexuális kisugárzásom. Nem tudom ezt mivel lehet kiváltani. Talán a mozdulatok, a tekintet, a beszéd stílus. Én sem tartozom a topmodell kategóriába, de azt gondolom magamról, hogy én a nézésemmel veszem le a lábukról a pasikat. Én is azt mondom, hogy lehet ennek örülni is, de néha rossz is, mert amikor beszélek egy férfihoz és tudom ,hogy nem is hallja amit mondok, mert egészen máshol jár az agya, az zavaró. Legutóbbi kellemetlen élményem az volt, hogy a sógornőm férjén éreztem, hogy rám úszott. Szilveszterkor egy idő után már valahogy nem úgy ölelgetett, mint családtag és folyton a sarkamban volt. Meg kell említenem, hogy nem ivott, mert ő vezetett. Szerencsére ritkán találkozunk, mert német.
2012. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!