Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy jó "taktika" lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó "taktika" lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az egyik sráccal szoktam flörtölgetni, meg jól elvagyunk. Ám ő az utóbbi pár napban nem foglalkozik velem. Mindig leráz..pedig mindig mondogatja, hogy szép vagyok, meg aranyos.

Az jó taktika lenne, ha amikor összefutnánk iskolában, direkt nem néznék rá? Nem foglalkoznék vele?

Csak hogy feltűnik-e neki, és valóban érdeklem-e őt?!


2012. jan. 18. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból, hogy akar téged, küzdd le a szégyellősséged, és tudni fogod, milyen jeleket adj, mert ezeket a helyzet szüli, nem lehet tanácsokat adni. :)
2012. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
annyira a pasi pártját fogjátok.. azt a tényt teljesen elfelejtette mindenki hogy hogy egyik napról a másikra leszarta a lány fejét ? és folyamatosan lerázta mint egy megunt holmit ? :D szép mondhatom..
2012. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

14:28

Pontosan így van.

Kérdezte, hogy miért haragszom rá. Mert feltűnt neki. És ezeket gondolom, amit Te írtál le. De nem mondhatom el neki így.. nem vagyok híve az ilyen beszédstílusnak. (Ne vedd személyes sértésnek! nem az!!)

2012. jan. 19. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!