Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék odabújni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék odabújni, csókolni, ölelni, karjaimban tartani egy csodálatos lányt, de nincs senki. Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Ez megy már jó fél éve és egyre rosszabb, minden nap próbálkozom neten ismerkedni, de nem megy, úgy érzem el vagyok átkozva, mert hiába szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, nem találok sehol sem lányt, akivel közel tudnánk kerülni.
2012. jan. 22. 23:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

ha te mondod...

én meg simán levettem, hogy nem lehet más mint egy nyálas kis kulagép

2012. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
hát igenis erre a beszólásra van szüksége, meg két rohadt nagy pofonra ezmellé, hogy megemberelje már magát mert egy ekkora nyálgép nem fog kelleni senkinek, gyomorforgató és a férfiasságnak a teljes ellentétét mutatja ez a fenti írás
2012. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Shaddark ***** válasza:

A pofonnal egyetértek :) az önbizalom csökkentő beszólásokkal nem annyira. Írjátok inkább hogy menni fog az neki csak akarni kell, és nem A lányt kell keresni hanem egy lányt, aki ha nem felel meg akkor majd cserélődik. Más is így csinálja, ha 5 milla Magyar férninak sikerül akkor neki is fog.

Szeretetet adni kell nem kuncsorogni érte ez is igaz, a világ egy tükör - amit adsz azt kapod vissza.

2012. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

önbizalomcsökkentő? te hülye vagy

ha nem írja le neki senki konkrétan, hogy mi a helyzet, szerinted honnan tudná?

2012. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Shaddark ***** válasza:

Mármint hogy nyomorék? Hát, gondolom orvosi látleletekből, vizsgálati eredményekből, azt adnak a nyomorékoknak ha jól sejtem.

Én mint "hülye" is kaptam akkor sárga lapocskát, akkor már legalább hasonlítok leépültségi állapotban a kérdezőhöz :)

De jó hülyének lenni tudod, csodálatos érzés önmagamban bízva tudni hogy bármire képes vagyok, bármit el tudok érni amit csak szeretnék. Ezért nem szorulok arra hogy a frusztrációim kompenzálása miatt ide írogassak másnak hogy mennyivel különb is vagyok tőle. Mert én így hülyén már megtehetem hogy bíztatom. Míg te csak ott jársz hogy ha nincs mag a napi "áldozat" akit alázhatsz a neten,akinek bebizonyíthatod hogy te végre valakitől jobb vagy valamiben, akkor már nem érzed teljesnek és sikeresnek magad, akkor már az egód ami a félelmeidből él szűkölve könyörög hogy mutasd meg a világnak mert magadban nem bízol annyira hogy ennek közlése nélkül nyugodtan lefekhess.

Én csakis és kizárólag magamnak akarok megfelelni, ez a kulcs a boldog és teljes élethez. Te a környezetednek, ezért érzed szükségét alázni másokat, de az hogy a saját boldogságod és megítélésed nem tőled hanem a külvilágtól függ nem túl jó ám.

Gondolkozz el ezen okoska.

2012. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
25%
aszitted, hogy ennyi szart végigolvasok?
2012. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
szerintem az lene a legjob ha az it panaszkodo fiuk es lanyok talalkoznanak valahol estalan osze josztok :))
2013. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!